Як прикрасити будинок і ялинку.

На календарі вже грудень, а це означає, що ще трохи, і прийде саме довгоочікуване свято - Новий рік. Казкова атмосфера напередодні новорічної ночі змушує дорослих радіти як дітей. Аромат мандаринів, що витає в повітрі, мимоволі викликає посмішку, і ви з радістю дістаєте валізу з новорічними іграшками. Прийшов час готуватися до свята. Якщо хочеться чогось нового і цікавого, скористайтеся цими ідеями для прикраси будинку і ялинки.
Вам знадобиться
  • - ялинка;
  • - ялинкові прикраси;
  • - гірлянди, мішура;
  • - сніжинки;
  • - свічки;
  • - матеріал для виготовлення різдвяних чобіт;
  • - статуетки.
Інструкція
1
Підготуйте квартиру або будинок до прикраси, для цього проведіть генеральне прибирання. Потім дістаньте ялинкові прикраси, гірлянди, ялинку (штучну) і перевірте - чи все ціле, чи все працює. Якщо чогось не вистачає, і є можливість придбати нові предмети, то вам пора вирушати в магазин. Пам'ятайте, що вже в середині грудня магазини схожі на дзижчить вулик.
2
Почніть з ялинки, винуватиці торжества. Справжня чи штучна - ролі не грає, головне, щоб пухнаста і красива. Спочатку простягніть між гілками гірлянду з ліхтариками, включіть в розетку і перевірте, чи рівномірно розподіляється світло. Тепер на краю і серединки гілок покладіть шматочки білої вати, немов білий сніг. Підстава ялинки оточіть мішурою, ватою і дощиком, тут поставте Діда Мороза і Снігуроньку, а також пізніше заховаєте подарунки.
3
Ялинкові іграшки. Асортимент новорічних куль приведе в захват самого прискіпливого покупця. Скляні, пластикові, прозорі, з скелець як диско-куля, з напиленням під «сніг» - вибір іграшок величезний. Однак не варто вішати на ялинку все підряд, інакше вийде несмак. Дотримуйтесь гармонію стилю і кольору. Класика - золоті стрічки і червоні кулі, плюс нитку з дрібних намистин. Але кулі можуть бути і золотими, і синіми, якщо ялинка - біла. Іграшки у формі фігурок звірів, чоловічків або шишки з хатинками «бабок-Ежек» - нехай кріплять ваші діти. А ви подбайте, щоб в ідеалі все виглядало гармонійно.
4
Дощик і мішура. Мішура є і однотонна, і кольорова, з елементами зірочок, дзвіночків, сердечок. Ніжна одноколірна ажурна мішура відмінно виглядає як на ялинках, так і в оздобленні інтер'єру. За рахунок густий серцевини і пухнастого ореолу все виглядає дуже заманливо. Для прорізів дверей і в якості підвісний гірлянди використовуйте мішуру «Анкона» (дуже щільна і об'ємна, представлена в трьох кольорах). Срібним дощиком прикрасьте ялинку, а на будинку шніе квіти, наприклад, на високі пальми, накиньте різнокольорові голографічні прикраси.
5
Сніжинки. Доручіть це завдання дітям - нехай вони виріжуть прикраси з білого паперу і фольги. Можна купити і готові сніжинки - закріпіть їх на стеклах. Крім того, сніжинки можна підвісити до люстр і причепити на гірляндах. Наприклад, якщо у вас по периметру кімнати протягнута мішура, перекиньте через неї нитку або волосінь і підв'яжіть свої вироби.
6
Існує гарний звичай - новорічні подарунки класти в різдвяні чоботи (шкарпетки), закріплені біля каміна. Можна перейняти цю ідею і зшити аналогічні прикраси власними руками. Вам буде потрібно червона тканина, декоративні прикраси, клапті для аплікації, тасьми, швейна машинка і пара годин вільного часу. Каміна, можливо, у звичайній квартирі і не знайдеться, зате вас виручить звичайна білизняна мотузка. Прив'яжіть до чого-небудь її кінці, щоб вона натягнулась. Готові святкові чоботи зачепите прищіпками на мотузці. Така ідея сподобається і дітям, і дорослим.
7
Свічі й новорічні статуетки. Без свічок свято не обійдеться. Є й сніговики, і тварини, і гелеві з намистинами в стаканчиках, і тонкі свічки в блискітках. Така прикраса послужить декором не тільки для кімнат, але і для святкового столу. Не забудьте придбати статуетки із зимовою тематикою, розставте їх по полицях, на телевізорі, на комп'ютерному столі, нехай у кожному куточку будинку оживає казка, чудова і добра.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що до прикраси будинку потрібно приступати заздалегідь. За два тижні почати готувати падлюка, перевіряти необхідний реквізит. А за тиждень до новорічної ночі нехай все виявиться майже готовим, щоб насолоджуватися останніми днями минає в приємній атмосфері.
Корисна порада
Обов'язково купіть фігурку чи іграшку Діда Мороза. Без головного чарівника і свято - не свято.