Як вибрати монітор до комп'ютера.

Вибір монітора - справа відповідальна, оскільки він береться на довгий термін. Тому тут важливо не помилитися і придбати саме ту модель, яка добре підійде по всіх параметрах. Багато в чому від якості монітора залежить, наскільки комфортно людина буде себе почувати при роботі за комп'ютером, так що краще приділити процесу вибору монітора більше часу та уваги, ніж потім шкодувати про неправильному виборі .
Інструкція
1
На ринку комп'ютерної техніки моделей моніторів дуже багато, так що робити вибір слід в першу чергу виходячи з характеристик монітора , а не керуючись фірмою-виробником. Тим більше в даний час всі світові комп'ютерні бренди надають якісну продукцію.
2
В якості типу матриці монітора необхідно розглядати рідкокристалічні. Саме вони на сьогодні є найпоширенішими у світі. На відміну від моніторів на базі електропроменеву трубки, які передували їм, вони набагато безпечніше для здоров'я, володіють кращою передачею кольору і набагато менше споживають електроенергію.
3
Для початку визначіться, в яких цілях буде використовуватися монітор. Це допоможе вирішити, з якою діагоналлю краще купити його. Якщо потрібен монітор для роботи, рекомендується брати модель з діагоналлю екрану не більше 20 дюймів; якщо для роботи і розваг, зупиніть вибір на 22-24 дюймової моделі. Якщо в основному монітор береться для перегляду фільмів і щоб грати у відеоігри, можна вибрати моделі з діагоналлю більше 25 дюймів.
4
Також важливим параметром є час реакції матриці. Цей параметр повинен бути від 8 мс і нижче. Різниці між 8 мс і 5 мс практично немає, так як для людського ока 8 мс - це межа. Але різницю між 15 і 8 мс відчути можна. Так що вибирайте модель з реакцією відгуку пікселів мінімум 8 мс.
5
Одним з основних показників монітора є яскравість. Рідкокристалічні монітори в цьому показнику поступаються ЕЛТ- монітора м. Якщо монітор буде використовуватися для перегляду фотографій, фільмів і для відеоігор, мінімальний показник яскравості повинен бути 300 кд/м ?. Монітор з яскравістю нижче 300 кд/м? рекомендується брати лише в тому випадку, якщо він буде використовуватися тільки для роботи.
6
Тепер, виходячи з цих параметрів, просто визначте, який приблизно монітор будете купувати. З приводу інтерфейсів підключення не хвилюйтеся - вони стандартні. Хіба що ви купили монітор без цифрового виходу, а у вас на відеокарті тільки цифровий інтерфейс підключення. У цьому випадку можна придбати спеціальний перехідник, що дозволяє підключити такий монітор до цифровому інтерфейсу на відеокарті.