Як прибрати з трея програму. Як прибрати ярлик програми з області повідомлення панелі завдань.

Багато програм поміщають свої іконки в трей - так зазвичай називають праву частину панелі завдань. Офіційна назва цього компонента операційної системи - «Область повідомлень». Зазвичай такі значки служать індикатором стану програми - вони змінюють свій вигляд, щоб дати інформацію про оброблюваних програмою події, про її поточних настройках і т.д. Відключити відображення значка в треї можна кількома способами.
Інструкція
1
Скористайтеся можливістю змінити налаштування самої програми для відключення відображення її значка в треї. У більшості програмних продуктів виробники передбачають таку опцію. Спочатку відкрийте вікно зміни установок цього додатка - зазвичай це можна зробити подвійним клацанням іконки в треї або вибравши відповідний пункт у контекстному меню. Знайдіть настройку, яка відповідає за включення іконки в області повідомлень і зніміть позначку. Наприклад, у випадку з програмою Punto Switcher треба клацнути іконку правою кнопкою миші, вибрати пункт «Налаштування», зняти позначку в полі "Показувати значок на панелі завдань» і натиснути кнопку «OK».
2
Використовуйте властивості самої панелі завдань, якщо немає можливості відключити відображення значка в налаштуваннях програми. Для цього спочатку клацніть вільний від іконок простір в треї правою кнопкою і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості».
3
Якщо ви використовуєте операційну систему Windows XP, то клацніть кнопку «Налаштувати» в правому нижньому кутку вікна властивостей панелі завдань, щоб відкрити ще одне віконце із заголовком «Налаштування повідомлень».
4
У разі використання ОС Windows Vista або Windows 7 знайдіть і клацніть посилання «Налаштування значків повідомлень» у нижній частині цього вікна. Ця дія теж відкриє вікно, аналогічне «Настройці повідомлень» в Windows XP.
5
У всіх трьох перерахованих системах знайдіть потрібний додаток у переліку елементів, що відображаються в області повідомлень і розкрийте співвіднесений йому випадає список в колонці «Поведінка». В ОС Windows XP потрібний пункт названий «Завжди приховувати», а в Windows Vista і Windows 7 - «Приховати значок і повідомлення».
6
Зафіксуйте зроблені в настройках області повідомлень компонента «Панель завдань» зміни натисненням кнопки «ОК».