Як зробити з листа конверт. Як зробити конверт з паперу.

Як багато корисних речей можна зробити з аркуша паперу формату A4, починаючи від кулька для насіннячок і закінчуючи оригінальними тваринами, зробленими за допомогою техніки орігамі. Кожна дитина пам'ятає, як таким чином робити літак або шапку маляра. Якщо підключити уяву, то з простого аркуша паперу можна зробити навіть конверт для дисків або поштовий конверт.
Інструкція
1
Іноді перед вами встає гостра необхідність в звичайному конверті. Приміром, часу до початку іменин або ювілею залишилося зовсім небагато, а подарунок у грошовому еквіваленті необхідно упакувати саме в нього. На допомогу вам прийде чистий аркуш паперу, який можна витягнути з лотка принтера або з папки для креслення. Напевно у вашому домі хто-небудь займається друком рефератів чи захоплюється малюванням. Для виготовлення поштового конверта вам знадобляться ножиці і клей.
2
За допомогою комп'ютера є можливість створювати свої конверти, тобто на них можна вказати будь-яку інформацію, помістити будь-який малюнок. Якщо це конверт для подарунка, то ви сміливо можете прибрати індекс на конверті та інші значення, які порахуєте абсолютно непотрібними. В пакеті офісних програм - Microsoft Office, є текстовий редактор Word. Зокрема, нам знадобиться програма Word 2007.Файл - Створити - Шаблон - Microsoft Office Online - Конверти. В цьому вікні ви зможете вибрати тип письма, який вам сподобався найбільше. А далі справа техніки і фантазії кожної людини.
3
Також ви можете скористатися програмами, які спеціалізуються на розробці конвертів для користувачів. Однією з таких програм можна назвати "Друк конвертів". Легкий і зручний інтерфейс. Програма проста в розумінні. Дозволяє швидко створити необхідний вам конверт і роздрукувати в будь-якому колічестве.После роздруківки заготовки конверта на принтері, розріжте конверт по основних лініях, зігніть все штрихпунктирні лінії. Склейте конверт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Pi_gbgWW7BA4
Зверніть увагу
Буде досить непогано виглядати, якщо ви додасте в свій конверт трохи яскравих фарб. Все залежить від ваших естетичних навичок
Корисна порада
Врахуйте, що зробити конверт з паперу А4 формату в стилі орігамі можна тільки невеликого розміру. У готовому вигляді він буде розміром близько 6х8 см і в нього можна буде покласти лише маленьку листівку і невеликий сувенір.
Купити конверт на пошті - це досить легко, здавалося б, простіше цього нічого немає. Однак часом доводиться простоювати в черзі заради того, щоб всього-навсього купити цей конверт . Краще бути у всеозброєнні і склеїти конверт самостійно, щоб потім на пошту приходити з уже написаним і запечатаним в конверт листом.
Інструкція
1
Конверти - це річ, що не представляє собою дефіциту. Купити його можна практично скрізь, та й коштує він недорого, але можна зробити його і самому, тим більше що технологія досить проста.
2
Візьміть аркуш паперу (формат А4 буде в самий раз) і якусь листівку. Зігніть нижню частину листа таким чином, щоб зверху залишився запас для клапана приблизно в 2-3 см (можна і більше). Має вийти наступне: нижня відігнута частина закриє листівку цілком, а нагорі залишиться шматочок для клапана.
3
Далі зігніть верх, але не робіть згин впритул до верхньої частини. Зробіть відступ на 1 см. Тепер розігніть клапан і зігніть смужки збоку, там де немає листівки, всередину.
4
Розгорніть лист і відріжте зайве: це будуть два невеликих прямокутника з боків нагорі і бічні прямокутники знизу. Тільки врахуйте, що різати треба не прямо по згинах, а як би округляючи кути у напрямку до точкам перетину. Сильно кути не обрізайте, вистачить і 5 мм з боку зовнішнього краю.
5
Далі загніть бічні клапани і нанесіть клей по їх краях. До речі, для того щоб уникнути попадання клею на внутрішню частину вашого конверт а, вниз підкладіть аркуш паперу. Тим же чином обробіть клеєм і зовнішні краї нижнього клапана. Тепер зігніть нижній клапан, щільно притисніть, а потім ретельно розгладьте. От і все, конверт готовий.
Корисна порада
Тепер покладіть туди листівку або щось ще, просто нанесіть клей на верхній клапан і заклейте ваш конверт. Можна по необхідності і прикрасити саморобний конверт. Для цього вам знадобляться паперові квіти, намистини, паєтки, блискітки та інші різноманітні елементи для декорування. Тут справа тільки за вашою фантазією.