Як завантажити на хостинг свій сайт.

Щоб розмістити свій сайт в інтернеті, крім самого сайт а ви повинні володіти рядом доповнень, таких як доменне ім'я, хостинг і програмне забезпечення для закачування ресурсу в мережу. Деякі з перерахованих вище доповнень можуть бути платними.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключення до інтернету.
Інструкція
1
Купуйте доменне ім'я і хостинг для майбутнього сайт а. Домен - ім'я, за яким сайт буде доступний в мережі, хостинг - простір, на якому буде знаходитися ваш ресурс. На сьогоднішній день більшість реєстраторів пропонують своїм клієнтам одночасне набуття доменного імені та хостинг а. Це досить зручно, тому всі доповнення до сайт у розташовуватимуться, по суті, в одному місці. Кожен реєстратор доменних імен пропонує свою ціну на послуги (вони можуть відрізнятися в рази у різних реєстраторів). Тому ретельно підійдіть до вибору сервісу, де ви зможете придбати домен і хостинг.
2
Як тільки хостинг і домен будуть куплені, вам необхідно делегувати DNS, а також створити прив'язку придбаного домену до хостинг у. Прив'язка здійснюється в адміністративній панелі хоста, а делегування можна виконати в особистому кабінеті (навпроти послуги хостинг а стоятиме відповідна команда). Слід зауважити, що при покупці хостинг а вам надається доступ по FTP. Ці дані знадобляться вам для завантаження сайт а в інтернет.
3
Щоб закачати сайт , вам знадобиться FTP-менеджер FileZilla. Він безкоштовний і його можна завантажити з офіційного сайт а розробника: filezilla.ru. Завантаживши програму, встановіть її на ПК і запустіть за допомогою відповідного ярлика.
4
Введіть у відповідні поля програми дані доступу по FTP (висилаються на пошту при покупці хостинг а). З'єднавшись з сервером, відкрийте в ньому папку Public-HTML. У ній створіть каталог (ім'я домена без http://www). Відкрийте створений каталог і залийте в нього файли вашого сайт а. Ресурс стане доступним по доменному імені по закінченню 24 годин з моменту делегування DNS.
Зверніть увагу
Вибираємо "Створити папку", впишемо ім'я вашого зареєстрованого домену, наприклад: mydomain.info, В папці domains з'явилася папка mydomain.info - в ній будете розміщувати ваш сайт. Можна це зробити двома способами: залити сайт на хостинг за допомогою файлового менеджера або через "Тотал командер" по FTP протоколу, що незрівнянно швидше. тиснемо кнопку "завантажити".
Корисна порада
Так як серверні системи розрізняють регістр букв, то наприклад файли з розширенням JPG і jpg будуть різними. - Структура каталогів повинна чітко співпадати з тим, що є у Вас на комп'ютері. Наприклад: у Вас є каталог сайт, будемо вважати його коренем, а в ньому є каталог з малюнками img і всі сторінки посилаються на малюнки саме з цього каталогу. При завантаженні на хостинг сервер Ви повинні завантажити саме каталог img з малюнками, а не малюнки окремо.