Як знизити тиск швидко. Як лікувати панкреатит.

Найчастіше бувають ситуації, коли після несподіваного стресу різко підскакує тиск, а допомогу надати або нікому, чи ні ліків, що знижують тиск. Тоді, до приїзду швидкої допомоги, можна самостійно знизити тиск, причому, використовуючи підручні засоби.
Вам знадобиться
  • - холодна вода;
  • - яблучний оцет;
  • - настоянка валеріани;
  • - настоянка пустирника;
  • - настоянка глоду ;
  • - «валокардина».
Інструкція
1
В першу чергу, необхідно розслабитися і намагатися затримувати дихання на видиху по 7-10 секунд протягом 2-3 хвилин. Цей нескладний прийом може скинути + до 30 одиниць артеріального тиску. Після заходів першої самодопомоги, спробуйте і інші способи зниження артеріального тиску.
2
Для швидкого зниження тиску рекомендується використовувати холодну воду. Можна потримати під струменем холодної води руки до передпліч, поплескати в обличчя, змочити бавовняні серветки і прикласти їх до щитовидної залози і сонячного сплетіння. А можна налити в таз холодної води, опустити в нього по щиколотки ноги і «побігати» в тазу протягом хвилини.
3
Для швидкого зниження тиску народні лікарі рекомендують застосовувати яблучний оцет. Якщо прикласти до ступень ніг на 10 хвилин бавовняні серветки, які рясно змочені в яблучному оцті, можна знизити артеріальний тиск на 30-40 одиниць.
4
Для швидкого зниження тиску, особливо гіпертонікам, необхідно приготувати наступний склад, пляшечку з яким, необхідно завжди мати при собі. Візьміть готові аптечні настоянки: валеріани, пустирника, глоду і «валокардина». Злийте все в одну пляшку, з якої можна взяти невелику кількість складу, наповнити одну пляшечку з під використаних настоянок, щоб мати завжди під рукою. При раптовому підвищенні тиску прийміть чайну ложку приготованого кошти, розведеного в 50 мл води.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JSF46a6JBng
Зверніть увагу
Слід знати, що швидке зниження артеріального тиску може викликати нудоту, блювоту, запаморочення, галюцинації і втрату свідомості. Особливо небезпечно різке зниження тиску із застосуванням медикаментозних препаратів. Нерідкі випадки, коли прийняте ліки не відразу знизило артеріальний тиск, а хворий, вирішивши, що дані ліки йому не допомогло, приймає ще інше ліки або ще одну дозу колишнього препарату. Результат - різке падіння тиску, порушення роботи серцево-судинної системи, впадання хворим в стан коми. Тому, перш ніж намагатися швидко знизити тиск, необхідно вирішити, наскільки це необхідно хворому.