Як зменшити шум системного блоку. причини шумності системного блоку.

Малоприємний шум системного блоку дратує багатьох користувачів комп'ютерів. Позбутися його можна кількома способами. Деякі з них не вимагають фінансових витрат, а інші - досить дорогі.
Вам знадобиться
  • спирт, викрутка, ватяні палички або диски, машинне масло.
Інструкція
1
Давайте відразу уточнимо один важливий нюанс: повністю позбавитися від шум а в системному блоці вдається лише одиницям, та й то після повної заміни системи охолодження. Тому ми будемо намагатися максимально знизити шум блоку.
2
Основна причина неприємних звуків, що видаються системним блоком - це забруднені або зіпсовані кулери. Вентилятори різних розмірів, встановлені на задній стінці блоку, відеокарти, радіаторі процесора і інших пристроях, з часом накопичують неабиякий шар пилу. Крім того, поступово зношуються підшипники, вбудовані в ці вентилятори.
3
Відкрийте включений системний блок і знайдіть причину шум а. Визначте пристрої, видають неприємний звук. Вимкніть блок і зніміть потрібні вентилятори. Візьміть ватяну паличку, змочіть її в спиртовому розчині і протріть їй лопаті кольорів.
4
Зніміть наклейку з центральної частини вентилятора. Якщо ви побачите металеву вісь, то вам пощастило. Капніть невелику кількість силіконової змазки або машинного масла на цю вісь. Візьміться за лопати кулера і порухайте їх вниз-вгору. Встановіть вентилятор на місце.
5
З іншим типом кольорів доведеться трохи повозитися. Зніміть заглушку розташовану під наклейкою. Вийміть гумове стопорне кільце і шайбу. Зніміть лопаті з металевою осі. Змастіть цю вісь і капніть трохи олії в отвір лопатевого диска. Зберіть вентилятор і встановіть його на місце.
6
Якщо вентилятори були зіпсовані в процесі їх чистки, рівень шум а системного блоку повернеться до початкового значення.
7
Якщо ви хочете повністю позбавитися від будь-яких шум ов в системному блоці, замініть всю систему охолодження. Купівля нових вентиляторів - малоефективний метод. Встановіть систему охолодження, побудовану з використанням мідних трубок. Цей метод досить витратний, але він дозволить знизити шум системного блоку практично до нульової позначки.