Як підняти щільність електроліту.

Щільність електроліту знижується при розрядці акумулятора, куди він заливається. Щоб підняти його щільність, спробуйте зарядити акумулятор до кипіння в банках. Якщо після цього щільність електроліту не піднялася до потрібного показника, звільніть в ньому місце і долийте сірчану кислоту.
Вам знадобиться
  • ареометр, сірчана кислота або концентрований електроліт, зарядний пристрій.
Інструкція
1
Підняття щільності електроліту без доливання кіслотиПервим ознакою падіння щільності електроліту є розрядка акумулятора. Для того щоб визначити щільність, використовуйте ареометр. Для цього з його допомогою відтягніть деяку кількість електроліту і по спливаючих поплавцям визначте його щільність. Вона повинна становити 1,27 г/см3, взимку вона може бути трохи вище. Якщо щільність електроліту менше норми, підключіть акумулятор до зарядного пристрою і заряджайте його до тих пір, поки електроліт в банках не закипить. Потім розрядите його за допомогою лампочки, за цей час виміряйте струм розрядки і її час. Перемноживши ці значення, дізнайтеся ємність акумулятора і порівняйте її з паспортної. Якщо вона більш ніж на 30% менше, то перезарядка не допоможе. У зворотному випадку зарядіть акумулятор і заміряйте щільність електроліту. Вона повинна прийти в норму.
2
Підняття щільності електроліту доливанням кислота тому випадку, якщо перший метод не допоміг, і щільність електроліту залишається менше 1,27 г/см3, долийте кислоту. Для цього ареометром відтягніть деяку кількість електроліту і залийте сірчану кислоту. Врахуйте, що її щільність становить 1,83 г/см3, і це дуже їдка речовина. В автомагазинах продається концентрат електроліту щільністю 1,4 г/см3 - він більш безпечний, тому краще використовуйте його. Доливайте концентрат, поки щільність не збільшиться до потрібного значення. Після цього поставте акумулятор на зарядку з невеликим струмом (не більше 2 А) на півгодини. За цей час електроліт повністю перемішається. Знову перевірте щільність у всіх банках. Вона повинна бути однаковою і відповідати нормам. Якщо щільність все ще мала, повторіть операцію знову.
3
Особливу обережність дотримуйтесь при роботі з сірчаною кислотою. Не допускайте її попадання на шкіру або одяг. Якщо це сталося, змийте електроліт великою кількістю води і обробіть це місце розчином соди, яка нейтралізує кислоту. При зволіканні розчину ні в якому разі не перевертайте акумулятор, тому що шлам від пластин може закоротити батарею, і вона зіпсується.
Якщо стартер автомобіля ледве крутиться, то варто перевірити щільність електроліту в акумуляторі. Для цього достатньо спеціального ареометра. Якщо щільність електроліту виявиться недостатньою, то необхідно вжити ряд заходів щодо реанімації акумулятора - підзарядити його і збільшити щільність електроліту.
Вам знадобиться
  • автотестер або мультиметр, зарядний пристрій, свіжий електроліт
Інструкція
1
Підзарядіть і встановіть на автомобіль акумулятор. Паралельно клем акумулятора підключіть автотестер, включений в режимі вольтметра. Стрілка автотестера повинна стояти в жовтій зоні. Мультиметр повинен показати напругу 11,9 - 12,5 вольта.
2
Заведіть двигун, виведіть його обороти на 2,5 тис.об. в хв. Заміряйте напруга на клемах акумулятора. При перевірці автотестером в режимі вольтметра, стрілка повинна бути в зеленому секторі. Мультиметр повинен показати напругу 13,9 - 14,4 Вольта. Якщо напруга не змінилося, значить, відсутня струм зарядки і автомобіль потребує ремонту, а акумулятор зарядки. Заряджайте акумулятор струмом, значення якого (в Амперах) в 10 разів менше ємності батареї (в Ампер * год) протягом 10 годин. Наступні 2:00 зарядку робите струмом (в Амперах), меншим від ємності батареї (в Ампер * год) в 20 разів. Наприклад, при ємності батареї 60 ампер * годин перший струм зарядки дорівнює 6 ампер, другий дорівнює 3 ампер. (Другий режим є зрівняльним, використовується для вирівнювання щільності електроліту у всіх банках акумулятора) .Заряжайте акумулятор, поки не почнеться інтенсивне газовиділення у всіх банках.
3
Якщо при перевірці на автомобілі з заведеним двигуном напруга на клемах акумулятора піднялося вище 14,4 вольта, значить, реле-регулятор автомобіля несправний і потребує ремонту, а електроліт в акумуляторі постійно сильно википає. Так як в таких випадках електроліт буквально вихлюпується, а додають в акумулятори для вирівнювання рівня електроліту тільки дистильовану воду, нічого дивного в низькому рівні щільності електроліту немає. У такому випадку повністю зарядити і вирівняйте щільність електроліту в банках, відливаючи старий і слабкий електроліт і додаючи свіжий. Робіть цю операцію тільки на повністю зарядженому акумуляторі, орієнтуйтеся по напрузі на клемах, яке при вимкненому і отсоединенном зарядному пристрої має скласти 12,7 Вольта.