Як завантажити Windows в ноутбук.

Будь ноутбук не працюватиме без операційної системи. Процес завантаження в ноутбук Windows не сильно клопіткий, хоча і може зайняти кілька годин. Безліч ноутбук ов продається з уже встановленою Windows. Коштують вони в основному значно дорожче. Так що краще придбати ноутбук без операційної системи, а вже потім купити ліцензійний диск з Windows і встановити її на ноутбук .
Вам знадобиться
  • Ноутбук, ліцензійний диск з ОС Windows
Інструкція
1
Перед початком установки переконайтеся, що диск з Windows знаходиться в CD/DVD ROM-е ноутбук а. Увімкніть ноутбук і відразу ж після включення натисніть клавішу F5. Залежно від моделі ноутбук а альтернативними клавішами можуть виступати F8 або F12.
2
З'явиться вікно варіантів запуску ноутбук а. В цьому вікні виберіть CD/DVD ROM і натисніть Enter. Дочекайтеся, поки диск в приводі почне крутитися, і натисніть будь-яку клавішу.
3
Розпочнеться процес завантаження Windows на жорсткий диск ноутбук а. Після завершення завантаження основних файлів ви потрапите в меню, з якого можна почати установку Windows. Якщо це перше завантаження Windows на ноутбук , потрібно дисковий простір розбити на розділи. Виберіть рядок «нерозрізненої область», далі - команду «Створити розділ». З'явиться вікно, де ви повинні вказати обсяг цього створюваного розділу жорсткого диска. Врахуйте, що перший розділ буде системним диском для Windows, і що обсяг диска вказуєте в мегабайтах.
4
Тепер в рядку «нерозрізненої область» доступних мегабайт стало менше рівно на стільки, на скільки мегабайт ви створили перший розділ жорсткого диска. Таким способом створіть розділів на всю пам'ять жорсткого диска. Рекомендується не більше трьох.
5
Тепер можна починати процес завантаження операційної системи. Виберіть розділ С (це найперший розділ, який ви створювали), а потім натисніть Enter. Розпочнеться процес завантаження Windows.
6
Далі практично нічого не потрібно робити. «Майстер установки» автоматично завантажить Windows. В процесі завантаження ноутбук кілька разів перезавантажиться. Під час установки не натискайте жодних клавіш.
7
В кінці установки буде потрібно ввести дані користувача. Ведіть ваші особисті дані і натисніть «Далі». Завершення завантаження Windows закінчиться перезавантаженням ноутбук а і безпосередньо запуском його з вже завантаженої операційної системою Windows.