Як навести порядок в шафі. Як вийти з садового товариства.

Наш шафа - величезне сховище. У ньому часом можна знайти те, про що давно забув. Проте рідко буває так, що в шифоньєрі повний порядок , тому періодично доводиться в ньому все-таки забиратися. Якщо ви не хочете, щоб після збирання ви нічого не змогли знайти, варто приділити належну увагу організації цього процесу.
Вам знадобиться
  • Старанність, терплячість, бажання.
Інструкція
1
Вичистите гардероб повністю. Дістаньте з нього всі речі і розберіться в них. Щось вже відслужило свій вік, з такими речами краще розпрощатися або відправити їх жити в шафу на дачі. Прийшла пора викинути старі саше, рвані колготки і зношені штани.
2
Огляньте шафу. У ньому має бути місце для одягу, яка висить на вішалках, полиця для складених речей, ящик для нижньої білизни, а внизу - підставка для взуття. Запасіться достатньою кількістю вішалок. Нехай на кожній вішалці висить по одній речі або костюму, щоб ви не плуталися і не шукали все по кілька разів.
3
Якщо у вас немає полки для складених речей, зробіть її. Для цього візьміть дощечку, довжиною, що дорівнює довжині вашої шафи всередині, а шириною трохи менше гардероба. Відміряйте на стінках шафи однакову висоту і вбийте в стінки гвоздики, а на них встановіть полицю. Тепер можете укладати речі.
4
Викладайте речі в певному порядку. Наприклад, спочатку штани, потім спідниці, потім кофти. Або в порядку кольору. Те ж саме відноситься і до взуття. Виставляйте її в певному порядку, наприклад, від найтемніших до білих.
5
Усі речі перепрала, випрасувати і складіть акуратно, щоб, якщо ви раптом проспите, схопивши речі з полиці, ви не зрозуміли, що їх ще потрібно підпрасувати або відмити старе пляма. Нехай відтепер у вашому шафі лежить лише одяг, готова до шкарпетці.
6
Можете приступати до укладання речей назад у шафу. Робіть це акуратно, ближче до вас кладіть ті речі, які пользуете часто. Якщо зараз літо, то одягніть на всі теплі речі поелетіленовие пакети і повести їх в кут.
7
Не забудьте про запахи. Купіть новий ароматизатор і покладіть його на одну з полиць. Тепер ваші речі будуть пахнути приємно, а вам зовсім необов'язково щоранку душитися.
Корисна порада
Коли все красиво укладене і око радіє цим порядком, ще разок переглянете свій гардероб. Можливо, вам пора купити що-небудь новеньке? Адже на красивих вішалках ще може вміститися багато нових красивих речей!