Як вставити бігунок в блискавку. Як поміняти замок на блискавці.

Застібка-блискавка дуже зручна, але в процесі її використання багато стикаються з проблемою, коли на кофтині або куртці ламається бігунок , і блискавка перестає застібатися. Не поспішайте засмучуватися і викидати річ, адже її з легкістю можна реанімувати, замінивши бігунок . Операція ця не займає багато часу і проста у виконанні.
Вам знадобиться
  • Плоскогубці, шило або манікюрні ножиці
Інструкція
1
Візьміть плоскогубці, шило або ножиці (дивлячись що є під рукою) і дуже акуратно видаліть обмежувальну скобу, що знаходиться зверху і знизу блискавки.
2
Зніміть несправний бігунок і запам'ятайте його маркування, написану на задній поверхні. Для лагодження не варто використовувати бігунки від старих блискавок, адже поломка може статися знову. Краще придбати новий бігунок в магазині тканин, у відділі фурнітури, разом з обмежувальної скобою, яка не дасть бігунку злетіти з блискавки.
3
Візьміть бігунок і починайте вставляти спочатку в ліву, а потім в праву половину блискавки. Слідкуйте за тим, щоб обидві сторони увійшли в бігунок до межі.
4
Акуратно, але міцно притримуйте краю блискавки однією рукою, а іншою обережно проштовхуйте бігунок вперед. Якщо ви все робите правильно, то бігунок легко увійде в «зубчики» блискавки.
5
На те місце, де раніше знаходилася стара обмежувальна скоба, надіньте нову. Обережно, щоб не зламати, затисніть обмежувач плоскогубцями.
6
Перевірте працездатність бігунка, кілька разів застогнав і розстебнувши блискавку. Якщо бігунок без особливих зусиль «ковзає» по блискавки, операція з лагодження улюбленої речі пройшла успішно.
Корисна порада
Купуючи бігунок взамін старого, візьміть кілька штук про запас, адже вартість їх невелика, а придатися вони можуть у будь момент.Еслі є бажання продовжити термін служби блискавки, то після кожного прання наносите на її поверхню віск або звичайну свічку. В цьому випадку вірогідність того, що блискавка піднесе вам неприємні сюрпризи, значно зменшується. Якщо замінити бігунок в домашніх умовах вам так і не вдалося, не переживайте. Зверніться в будь-яку майстерню з ремонту одягу або в пошивне ательє, і там вам обов'язково допоможуть вирішити проблему, що склалася.