Як зробити злив води. Як викласти колодязь з цегли для зливу.

При будь-якому будівництві найважливіший момент - наявність комунікацій. Є електроенергія - добре, ні - доведеться ставити внутрішнє джерело у вигляді електрогенератора. Є дорога - добре, ні - обходитесь без неї. Але два завдання вимагають обов'язкового рішення. Перше - це наявність води в будинку. Друге - як правильно організувати злив використаної води .
Інструкція
1
Розглянемо варіант облаштування зливу в заміському будинку за правилами природоохоронної законності. Вода тут буде використовуватися тільки для вмивання, миття посуду, приготування їжі. Всі інші зручності у дворі (біотуалет, люфт-клозет та ін.). Перед початком будівництва визначитеся з місцем і конструкцією вигрібної ями. Популярність вигрібних ям, стоки яких передбачалося відразу ж викидати в грунт, йде в лету. Зробіть викид використаної води найменш збитковим для екології.
2
З цією метою в якості вигрібної ями використовуйте двосекційний септик з подальшим виходом води з нього через фільтруючий колодязь в грунт. Принцип дії септика наступний: через трубу, з'єднану з внутрішньої розводкою, використана вода потрапляє в першу секцію. Частинки забруднювача осідають на її дні. Частково очищена вода через переливний отвір потрапляє у другу секцію септика. Тут частинки бруду знову осідають на дно.Дальше вода надходить у останній елемент каналізації - фільтруючий колодязь, з якого, пройшовши фільтр з щебеню, йде в грунт. Відстань між дном фільтруючого колодязя і глибиною залягання грунтових вод має бути не менше 1 м.
3
Для септика виготовте ємність з двох камер, з'єднаних один з одним переливним отвором. На відстані не ближче 5 м від фундаменту будинку зробіть яму, дно якої забетонують. Стіни викладіть червоним кірпічом.Дайте кладці добре просохнути і нанесіть на неї два шари бітумної мастики. Це необхідно для підвищення герметичності корпусу септика. Отриману ємність розділіть на дві камери за допомогою перегородки з такого ж цегли. У перегородці зробіть переливний отверстіе.Перекройте септик товстим сталевим листом з отвором (для шланга ассенізаторской машини). За допомогою залізобетонних кілець або цегляної кладки зробіть над ним вихід на поверхню.
4
У першу камеру заведіть трубу зливу використаної води з дому. Її потрібно утеплити на ділянці від фундаменту і до корпусу септика. Другу камеру з'єднайте з фільтруючим колодязем, стінки якого можна виготовити із залізобетонних кілець з отворами або цегляної кладки з зазором між цеглою. Простір між стінками фільтруючого колодязя і грунтом заповніть щебенем.
5
Внутрішню розводку зробіть з труб ПВХ, куточків, трійників діаметром 50 мм. Безпосереднє з'єднання внутрішньої розводки з септиком виконайте такими ж трубами, але діаметром 100 мм.
Корисна порада
Розміри майбутнього септика визначаються кількістю води, що скидається, тобто кількістю проживаючих в будинку мешканців та термінами їх проживання (дачний сезон або круглий рік); При монтажі внутрішньої розводки необхідно передбачити вентиляцію системи скидання. Для цього виведіть стояк на дах будинку.