Як розпиляти стільницю. розпил стільниці 900-900.

Сучасні виробники забезпечують великий асортимент меблевих комплектуючих і фурнітури. Це дозволяє, при наявності певних навичок самостійно видозмінювати зовнішній вигляд наявної в будинку меблів. Уміння встановити нову стільницю нагоді не тільки при оновленні кухні, але і при установці всіляких столів і меблевих комбінацій.
Вам знадобиться
  • - електролобзик з пилою зубом вниз;
  • - рулетка;
  • - маркер.
Інструкція
1
Розмітьте стільницю . Для цього необхідно ретельно перевірити всі контрольні заміри і провести маркером лінію відрізу. Потім розташуйте стільницю таким чином, щоб почати розпилювати її з закругленого краю, а лобзик проходив праворуч від наміченої лінії, для можливості контролювати процес розпилювання. Якщо стільниця темного кольору і чорна смуга маркера на ній не видно, то стільницю можна розмітити «чертилкой» - довгим саморізом або загостреним цвяхом, здатними зробити на поверхні стільниці глибоку подряпину. Як лінійка зазвичай використовують яку-небудь спочатку рівну дошку, меблеву полицю і т.д.
2
Вставте в лобзик, що не підключений до електромережі, пилку, надійно закріпивши її в інструменті. Зверніть увагу на розташуванні зуба в сопілці - зубом вниз. Краще якщо вона буде абсолютно новою і гострою. Косинцем перевірте кут між пилою і направляючою («лижею») лобзика - він повинен дорівнювати 90 градусам. Напрямна повинна бути добре притягнута до корпусу лобзика, бути абсолютно рівною і гладкою, щоб не подряпати поверхню стільниці. Виставите максимально високі обороти на лобзику. Перемикач кута нахилу пилки лобзика повинен відповідати паралелі самої пилки. Увімкніть лобзик в розетку. Перевірте його роботу. Можна перевірити якість спила на непридатних матеріалів відповідної товщини. Ніщо не повинно вам заважати бачити пилку лобзика під час роботи.
3
Встановіть опору під стільницю таким чином, щоб вона не заважала розпилу. Стільниця повинна лежати горизонтально, а отпіленние здебільшого не обломлювалися і не падали. Щільно притискаючи направляючу лобзика до стільниці, почніть розпил таким чином, щоб пилка стосувалася розмітки з правого боку, а вам однаково добре було б видно як лінію розмітки, так і полотно лобзика. Не форсуйте розпилювання - розпилювання повинно просуватися без додаткових зусиль, якість розпилювання повинна забезпечувати гостра пилка. Лобзик можна вести двома руками, для посилення контролю над розпилом. Рух лобзика має бути плавним і бажано без зупинок протягом однієї прямій.
Корисна порада
Для пропилов всередині стільниці, наприклад, при врізання мийки або вручений панелі, спочатку, торкаючись лінії пропилу з внутрішньої сторони, робляться отвори за допомогою дриля свердлом діаметром 10 мм. У цей отвір буде вставлено полотно лобзика.