Як зав'язувати боксерські бинти.

Існує величезна безліч варіантів правильного зав'язування бинтів для боксерів. При цьому способи ці різні для професіоналів і аматорів. Даний факт пов'язаний з тим, що професіонали не зав'язують бинти самостійно, чим не можуть похвалитися любителі. Боксерам - професіоналам зав'язують бинти їх особисті асистенти. Це дає гарантію того, що бинти зав'язані вірно, і не підведуть у самий відповідальний момент бою.
Інструкція
1
Боксери-любителі можуть зав'язувати боксерські бинти двома способами: хрестом і в класичній манері. Класична манера зав'язування бинтів є найпоширенішою, так як не вимагає особливих зусиль від спортсмена.
2
Отже, для того, щоб зав'язати бинти в класичній манері візьміть бинт і обмотайте його навколо зап'ястя. Після чого обведіть бинт навколо великого пальця проти годинникової стрілки (якщо дивитися на долоню). Далі обведіть бинт навколо всіх пальців (крім великого), також проти годинникової стрілки (якщо дивитися на долоню), і виведете бинт під великим пальцем.
3
Далі обмотайте бинт навколо великого пальця і виведіть бинт на зап'ясті. Знову обмотайте бинтом великий палець, але за годинниковою стрілкою так, щоб кінчик бинта виходив між великим пальцем і іншими пальцями, якщо дивитися на долоню.
4
Після чого знову обмотайте великий палець таким чином, щоб бинт вийшов під великим пальцем на зап'ясті. Далі проведіть бинт через зап'ясті на великий палець. Після чого обмотайте бинтом всі пальці (окрім великого). Після чого зафіксуйте бинт. На цьому класичний спосіб зав'язування бинтів можна вважати закінченим.
5
Класичний спосіб зав'язування бинта створює комфортне відчуття боксеру при надяганні рукавичок. При цьому цей спосіб легко може освоїти навіть новачок, який тільки прийшов в бокс. Після того, як ви навчитеся зав'язування бинтів в класичній манері, можна переходити до складніших способам. Навчившись правильно зав'язувати боксерські бинти, ви зможете убезпечити себе від травм в бою. Тому даному моменту необхідно приділити максимальну увагу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z5c8VNGRLyE
Зверніть увагу
При цьому, бинт не заважає обертальнимрухом кистей. Слід зауважити, що правильне намотування боксерських бинтів - це найважливіша процедура для профілактики травм боксера. Боксер повинен самостійно бинтувати свої руки, адже тільки він відчуває як повинен лежати бинт. Бинт зав'язаний вірно в разі, якщо при стиснутому кулаці бинт щільно обтягує руку, а при спокійній кисті, бинт не чинить жодного тиску на кістки. Ось як правильно намотувати боксерські бинти.
Корисна порада
«Як правильно намотувати боксерські бинти». 1. Підготовка бинтів. Ну, по-перше, продаються бинти як правило змотані в рулончики липучкою назовні, а петлею для пальця - всередину, і щоб забинтувати руку, припадати щоразу розгортати бинт повністю. Це не найвдаліший варіант - незручно, тому я настійно рекомендую перемотувати бинти навпаки відразу після покупки (і змотувати їх в наступні рази тільки так!), Особливо зверну увагу на те, як треба починати його змотувати в рулон (це важливо ...