Як підключити тарілку до комп'ютера.

Існує категорія людей, які давно відмовилися від телевізорів на користь комп'ютерів. Сучасні технології дозволяють без особливих зусиль переглядати телевізійні канали, використовуючи системний блок і монітор.
Вам знадобиться
  • ТВ-тюнер.
Інструкція
1
Для підключення супутникової тарілки до системного блоку комп'ютера вам знадобиться ТВ-тюнер. Ці пристрої діляться на два типи, що відрізняються способом підключення до комп'ютера . Бувають зовнішні ТВ-тюнери, що підключаються до порту USB, і внутрішні, які вставляються в слот PCI материнської плати.
2
Придбайте сподобався вам тюнер. Підключіть його до системного блоку. Встановіть програмне забезпечення для даного обладнання. Зазвичай воно поставляється в комплекті з тюнером. Підключіть до ТВ-тюнера звичайну кімнатну антену і переконайтеся, що воно працює справно.
3
Встановіть супутникову антену. Підключіть її до ресивера. Це пристрій призначений для перекодування сигналу, прийнятого антеною, в звичний для телевізора формат.
4
З'єднайте ТВ-тюнер з ресивером. Для цього використовуйте звичайний антенний кабель. Запустіть програму, яку ви встановили для використання ТВ-тюнера. Активуйте пошук каналів. Налаштуйте додаткові параметри, такі як яскравість, чіткість, тип і якість сигналу.
5
Якщо ви все зробили правильно, то ви вже можете переглядати телевізійні канали з комп'ютера. Але є один нюанс: немає гарантії наявності звуку.
6
Якщо ви придбали ТВ-тюнер з USB-роз'ємом, то вам необхідно налаштувати параметри вашої звукової карти таким чином, щоб вона виводила сигнал, що приймається ТВ-тюнером, на ваші колонки. Недолік цього способу в тому, що звук буде передаватися на колонки або з комп'ютера, або з тюнера.
7
Якщо ж ви маєте справу з внутрішнім тюнером, то настройку звуку можна справити механічним шляхом. У комплекті з пристроєм повинен бути кабель, обабіч якої мається звуковий роз'єм (3.5 мм як у навушників і колонок). Один кінець даного кабелю підключіть до порту Out ТВ-тюнера, а інший - до порту In звукової карти. Очевидний плюс такого підключення в тому, що ви одночасно можете виводити звуковий сигнал як з ТВ-тюнера, так і з комп'ютера.