Як нафарбуватися на день народження. Як Правилами нафарбується на день народження до друга.

День народження завжди радісний і довгоочікуване свято. Саме в цей день хочеться виглядати якось незвичайно. Найкраще плаття вже висить у шафі, аксесуари підібрані. Залишається привести себе в порядок і зробити правильний макіяж. Приготуйте кольорові олівці: кілька простих уроків малювання - і ти сама зможеш створити досконале творіння.
Інструкція
1
Почніть з очищення шкіри обличчя. Нехай особа ваше сяє щастям. Звільнитеся від прищиків. Накладіть на проблемні ділянки очищаючі серветки і через п'ять хвилин зніміть їх. Освіжити шкіру допоможе зволожуюча маска. Накладіть на очищену шкіру і змийте через 10 хвилин теплою водою.
2
Виконайте маскування кіл під очима. Замість основи використовуйте коригувальний крем в пензлику-аппликаторе. Він абсолютно не помітний на шкірі. Вигин брів підкресліть коричневим олівцем, попередньо надавши їм акуратну форму щіточкою.
3
Для ефекту «розкритих очей» растушуйте під бровою світлі тіні (білі або бежеві) - тіні в пензлику-аппликаторе рівно лягають і не обсипаються. Тіні-олівець з пензликом дуже зручні: підкресліть форму очей і «заштрихуйте» рухому повіку, зробивши зовнішні куточки темнішими. Після нанесення тіней не забудьте розтушувати олівцеві лінії м'якої пензликом, створюючи якомога більш плавний і природний перехід від темних до світлих ділянкам. Вії подкрасьте подовжуючої тушшю.
4
Вирівняйте колір обличчя за допомогою крем-пудри. На високі місця скул нанесіть трохи матових рум'ян для створення рожевого тла. За допомогою рум'ян можна зробити шкіру більш свіжою і сяючою. Використовуйте бежеві тони і не надто яскраві відтінки корала.
5
Для губ використовуйте двосторонній контурний олівець, що має грифелі різних відтінків одного кольору. Темніший тон використовуйте для акуратного окреслення форми губ. Помаду, на один тон світліше контура, нанеси пензликом (багато олівці для губ суміщені з такою пензликом). На завершальному етапі контурним олівцем углиб куточки губ, а світлим відтінком виділіть центр нижньої губи, щоб оптично зробити її більш пухкою.
6
Завершивши макіяж і надівши улюблену сукню, не забудьте до так званої зоні «Т» (лоб, ніс і підборіддя) докласти спеціальну серветку для обличчя, щоб не з'явилося жирного блиску.