Як навчитися тримати спину.

Саме вміння правильно тримати спину відрізняє молоду жінку від не надто молодий. Далеко не всім природа дарує легку граціозну ходу. Правильна постава - запорука не лише красивого зовнішнього вигляду, але і гарантія здоров'я вашого хребта.
Інструкція
1
Як би красиво не була одягнена жінка, перш за все, вона привертає погляд за рахунок уміння рухатися. Гордо піднята голова і рівна спина - дві складові, які багато чого можуть розповісти про свою господиню. Якщо хода легка і граціозна, отже, хребет знаходиться в правильному положенні, а оскільки саме він відповідає за інші органи, хвилюватися про здоров'я немає причин. На жаль, далеко не часто на наших вулицях зустрічаються люди, які вміють тримати спину . Цю звичку треба прищеплювати з дитинства. Вчіться стежити за своєю поставою. Як тільки ви втягніть живіт, у вас рефлекторно випрямиться спина, треба тільки не забувати про це.
2
Ходити треба правильно. Слідкуйте за становищем п'яти і носка, добре, коли вони знаходяться на одній лінії по напрямку руху.
3
Не треба крокувати надто широко, але і дріботати не варто, довжина кроку і довжина стопи повинні бути приблизно однієї довжини.
4
Зміцнення хребта сприяє придбанню звички тримати спину прямо. Вранці, прокинувшись, не треба відразу підхоплюватися, хребет не любить різких рухів. Обов'язково треба потягнутися, згадайте, як це робить кішка, перевернутися на живіт, і тільки після цього вставати.
5
Існують різні комплекси вправ, які допомагають виробити гарну ходу і поліпшити поставу. Важливо робити їх регулярно, тоді результат не змусить себе чекати. Непогано навчитися ходити з предметом на голові, як це роблять жителі африканських країн. Зауважте, їхні спини явно відрізняються від спин наших співвітчизників.
6
Ходіть більше, міняйте ритм кроку. Бігати, поки ви не навчилися стежити за своєю спиною, не треба. На бігу проаналізувати руху складно. Спокійно крокуючи, можна зосередитися на своїй цілі, відзначити успіхи і визначити, які моменти даються насилу.
7
ходою можна назвати візитною карткою людини. По тому, як ви йдете, видно, наскільки ви успішна людина. Намагайтеся притягувати удачу, крокуючи високо піднявши голову і розправивши плечі.