Як пов'язати капюшон. капюшон зв'язати.

Хто сказав, що капюшони - це не модно? Продовжуємо в'язати стильні, практичні і до геніальності прості речі. Капюшон (і одночасно шарф) буде родзинкою вашого гардеробу.
Вам знадобиться
  • Пряжа коричневого або будь-якого іншого кольору 200г (250м/100г), спиці №4
Інструкція
1
Наберіть на спиці 60 петель. Пров'яжіть наступний ряд виворітними. Зменшуйте в кожному наступному парному ряду по одній петлі 7 разів. В'яжіть полотно розміром 15 см задуманим малюнком. 30 петель з боку убавкі пров'яжіть хусткової в'язкою 2 см. 5 петель з боку особи протягом всієї роботи в'яжіть хусткової в'язкою, щоб край вироби не закручувався і не деформувався.
2
Далі, закрийте 25 петель з боку убавкі. В'яжіть полотно розміром 50 см. 5 петель з боку убавкі в'яжіть хусткової в'язкою, щоб край вироби не закручувався і не деформувався. Закрийте петлі.
3
Наберіть з першого набірного ряду вироби 60 петель. І в'яжіть полотно симетрично першій половині, як би дзеркально його відображаючи. Всі задумані убавкі перебуватимуть з іншого боку роботи.
4
Сшейте задній шов капюшона. Краї шарфа прикрасьте бахромою.
Зверніть увагу
Капюшон дуже зручний для в'язання. На ньому можна вив'язати будь-який візерунок, відповідний за кількістю петель. Кількість петель можна безболісно збільшувати або зменшувати в залежності від розміру капюшона і задумки автора.
Корисна порада
Коси на даній моделі: дві широкі коси 3 петлі на 3 петлі, з кроком переплетення в 4 ряди, одна вузька смужка по центру шириною в 2 лицьові петлі, Відстань між краєм, косами і центральної смужкою пров'язується виворітними петлями.