Як друкувати зображення на кружках. папір для друку на кружках.

Оригінальна кухоль з фотографією її власника, забавним написом, або кадром з улюбленого фільму - прекрасний подарунок. Як же вони робляться? Не святі горшки ліплять - і не вони ж друкують зображення на гуртках. При наявності потрібного обладнання в цьому немає нічого складного. Фотопринтер і термопрес для сублімації займають не так вже й багато місця, а навички роботи з ними закріплюються досить швидко.
Вам знадобиться
 • - Комп'ютер
 • - Будь графічний редактор, яким ви впевнено володієте - для створення макету зображення;
 • - Фотопринтер, обладнаний системою безперервної подачі з сублімаційними чорнилом;
 • - Сублімаційний термопрес для кухлів;
 • - Кружка для сублімації
 • - Термоскотч
 • - Папір для сублімації
 • - Рукавиця-прихватка
Інструкція
1
Виміряйте висоту вашої гуртки. Малюнок для нанесення повинен бути на 5 мм менше її. Максимальна ширина малюнка варіюється залежно від обхвату гуртки і можливостей термопресса. Перше можна виміряти сантиметром, друге - подивитися в технічних характеристиках преса.
2
Створіть у графічному редакторі файл з дозволом 300 dpi, задавши йому ширину і висоту за вказаними вище розмірами. Перенесіть туди обрану вами картинку. Кадрування її, варіюйте її розміри, положення, додайте до неї графічні ефекти, або напис. Прослідкуйте, щоб файл був в колірному режимі RGB. Збережіть файл.
3
Пам'ятайте, що друкувати потрібно дзеркальне відображення файлу - інакше малюнок "отзеркаліть" на самій гуртку. Виберіть якість друку "фото" або "найкраще фото". Роздрукуйте малюнок на аркуші сублимационной паперу.
4
Дайте зображенню висохнути. Акуратно обріжте його, залишаючи поля близько 5 мм з кожного краю. Прикріпіть роздруківку на кухоль термоскотчем. Прослідкуйте, щоб скотч був чистим, інакше смітинки з нього можуть закріпитися на гуртку. Крім того, дуже важливо, щоб папір з малюнком всюди прилягала до гуртку рівномірно. Це допоможе уникнути утворення нечіткості в малюнку, після перенесення його на поверхню гуртки.
5
Відповідно до інструкції по користуванню термопрессом, виставте потрібний температурний режим і час нагрівання. Поставте кухоль у прес, і залиште прес розігріватися, уважно стежачи за таймером. Як тільки він нагріється до необхідної температури, затисніть кухоль у пресі. Чекайте встановлене таймером кількість секунд, і після сигналу - витягніть кухоль з преса. Не забудьте озброїтись рукавицею-прихваткой - гуртка перший час буде досить гарячою.
6
Зачекайте, поки гуртка охолоне настільки, щоб можна було акуратно зняти скотч і видалити папір. Тепер можна перевірити якість результату.
Зверніть увагу
Сублімаційні чорнило не можуть бути використані для інших видом роздруківок, так само як і звичайні чорнило не підійдуть для сублімаціі.Внімательно стежте за тим, на якій стороні паперу ви робите роздруківку. Лицьову і виворітну боку сублимационной паперу легко переплутати - в цьому випадку якість нанесення залишить бажати кращого. Пам'ятайте, що виворітна сторона виглядає більш волокнистої, і злегка поблискує, а лицьова - більш матова і пориста.
Корисна порада
Не дивуйтеся тому, що роздруківка на сублимационной папері блідою і ненасиченої. На гуртку ваш малюнок заграє всіма барвами! Сучасна промисловість пропонує велику кількість різноманітних кухлів для сублімації: кольорові гуртки, гуртки з фігурними ручками, флюоресцентні гуртки, гуртки-хамелеони ... Вибір за вами!
Кружка з фотографією буде хорошим подарунком, який може прослужити людині довгі роки, назавжди йому запам'ятається. Гуртки з малюнками можуть бути використані і для багатьох інших цілей, наприклад, для рекламної акції.
Вам знадобиться
 • - комп'ютер (щоб зверстати макет),
 • - струменевий принтер,
 • - папір для друку сублімації,
 • - термоскотч,
 • - термопрес для кухлів,
 • - спеціальна гуртка для друку сублімації,
 • - рукавиці для роботи з гарячими предметами.
Інструкція
1
Якщо ви хочете отримати одну кружку з фотографією, наприклад, для подарунка, найпростіший спосіб - це відправитися в друкарню і замовити там таку послугу. Стоїть печатка на одній гуртку зовсім недорого. Виріб швидко буде готове, досвідчені фахівці якісно всі надрукують. Вам залишиться тільки забрати результат і використовувати за призначенням.
2
Можна надрукувати зображення на гуртку і самостійно. Але для цього потрібно спеціальне дороге обладнання, яке зазвичай є тільки в спеціалізованих майстернях або друкарнях. Але якщо у вас воно є, сміливо приступайте. Таким чином можна навіть організувати власний бізнес.
3
Виготовте макет для друку необхідного розміру. Його параметри не повинні перевищувати висоту гуртки та величину її обхвату. Також з'ясуйте максимальну ширину друку, на яку здатний термопрес. Укладіть макет в усі ці обмеження. Не забудьте розгорнути картинку дзеркально. Тепер надрукуйте отриманий макет на струменевому принтері.
4
Почекайте трохи, поки чорнило не висохнуть повністю. Тепер обріжте картинку, позбувшись від білих полів. Закріпіть на гуртку те, що вийшло, за допомогою термоскотча. Слідкуйте, щоб папір всюди прилягала впритул до поверхні.
5
Тепер поставте кухоль у термопрес, виставивши на ньому характеристики друку, передбачені конкретною моделлю устаткування. Увімкніть його і почекайте потрібний час. Коли прес розігріється, скористайтеся ним, притиснувши малюнок до гуртку. Зачекайте, скільки потрібно за інструкцією, потім діставайте кухоль. Коли гуртка охолоне, папір і скотч можна знімати. Приблизний час виготовлення одного кухля - 10 хвилин.
Зверніть увагу
Термопресс - гарячий інструмент, так що дотримуйтесь правил безпеки при роботі з ним. Також майте на увазі, що кухоль під час знаходження в ньому сильно нагрівається. Потрібно заздалегідь підготувати місце, куди поставити її. Також знадобляться термоізоляційні рукавиці або щось подібне.