Як збільшити швидкість домашнього інтернету.

Майже кожному знайоме відчуття роздратування повільної швидкістю завантаження тих чи інших важких файлів і програм з інтернету. Завжди хочеться, щоб це відбувалося швидше. Для збільшення темпу завантаження існує декілька способів.
Вам знадобиться
  • - елементарні навички володіння інтернетом;
  • - вміння встановлювати потрібні програми чітко за інструкцією.
Інструкція
1
Найпростіший і підручний спосіб - скористатися, наприклад, послугою «Турбо-кнопка» (її часто можна знайти на сайті інтернет-провайдера). Втім, цей вид сервісу досить короткочасний і вимагає наявності грошових коштів на рахунку.
2
Крім того, можна скористатися різними програмами на зразок TCPOptimizer.exe або Booster TCP/IP. Разом з послугою «Турбо-кнопки», подібні програми можуть вам стати в нагоді, поки вас будуть переводити на інший тариф або міняти тип підключення.
3
Багато сторінок інтернет-сайтів, які ви відкриваєте, бувають «обважнівши» різного роду відео-роликами, звуковим супроводом, анімаціями і всілякими додатками. Якраз за рахунок відключення завантаження цих мультимедійних файлів під час відкриття сторінок можна значно збільшити швидкість вашого інтернет-з'єднання. Для цього, зокрема, в Opera, увійдіть в розділ "Інструменти" (вгорі вікна, в рядку меню). Далі в «Швидкі настройки». Курсором кликнете на стрілку, що навпроти панелі «Швидкі настройки». Повинен відкритися диспетчер серверів. Далі прибираючи галочки з того, що не потрібно: анімація, звук, плагіни та ін.
4
Для інших браузерів послідовність наступна. В Enternet Explorer: заходите поетапно в розділи - «Сервіс», «Властивості оглядача», «Додатково», де в розділі «Мультимедіа» знімаєте галочки з усіх непотрібних пунктів. Тиснете ОК. В Mozilla Firefox: заходите в «Інструменти», потім в «Налаштування», «Вміст». Зніміть галочку з автоматичного завантаження зображень і використання JavaScript.
5
Інший спосіб збільшити швидкість вашого інтернету - змінити тариф на більш швидкісний, хоча він буде, швидше за все, і дорожчий. Зробити це зазвичай можна через особистий кабінет (на сайті «Ростелекома» він називається «Сервер статистики») або в офісі інтернет-провайдера.
6
Зрештою, можна змінити тип підключення - з телефонії перейти на отримання інтернету не по телефонній, а по виділеній лінії технології FTTx, яка по-простому називається «оптоволокно». Інтернет, що подається таким чином, і швидше, і дешевше.