Як годувати цуценя йорка.

Підбираючи раціон харчування для вашого вихованця, не забувайте, йоркширський тер'єр - це невелика собачка, у якої система травлення влаштована дуже делікатно. Можливо, досить велика тварина не відреагує на зіпсовані продукти або погано збалансоване харчування. А в маленькому організмі йорка це може привести до серйозних порушень.
Інструкція
1
У віці 2-4 місяців годувати цуценя потрібно 4-5 разів на день. Їжа йорка повинна бути повноцінною і калорійною, містити необхідні мінеральні речовини і вітаміни. Їжа цуценя повинна містити відварне м'ясо з рисом, варені яйця два рази на тиждень, кисломолочні продукти, овочі та фрукти, два рази на тиждень можна давати варену морську рибу.
2
Коли цуценяті виповниться 4 місяці, поступово скоротіть кількість годувань до 3 разів. Для йорка цей період життя дуже напружений, так як починається статеве дозрівання, настає зміна зубів і зростання цуценя ще триває. Тому дуже уважно ставтеся до свого цуценяті.
3
У період від 6 до 9 місяців, продовжуйте годувати вихованця 3 рази на день. Харчування в цей період також не відрізняється від харчування на попередніх стадіях. Йорка необхідно годувати тим же набором продуктів. До цього віку у цуценя закінчується основний ріст і вже відбулася зміна зубів. Однак, ще не завершено формування мускулатури і кістяка і відбувається воно саме в цей період розвитку собаки. Тому не забувайте годувати цуценя хорошим якісним м'ясом в достатніх кількостях.
4
У віці 9-12 місяців скоротіть кількість годувань до двох разів. Їжа вихованця повинна бути різноманітною і повноцінною, оскільки формування цуценя ще триває. Годуєте вихованця краще вранці і ввечері. У раціоні йорка має бути: м'ясо, не менше п'яти разів на тиждень, риба і яйця, по два рази на тиждень, кожен день овочі та каша. М'ясо давайте відварне разом з рисом, виключіть баранину і свинину. Яйця краще всього дрібно подрібнити. Овочі обов'язково давайте з рослинним маслом і дрібно нарізані. Рибу використовуйте тільки відварну і морську, перш ніж годувати цуценя переконайтеся, що в ній немає дрібних кісточок. Дрібно накришених рибу можна змішати з кашею або овочами.
Корисна порада
1. На сніданок цуценяті давайте рідку еду.2. Чергуйте м'ясні страви з молочнимі.3. Зробіть одне годування овощним.4. У віці 3-4 місяців виключіть з їжі все тверде, так як починається зміна зубов.5. Неправильне харчування може призвести до різних захворювань і значно скоротити тривалість життя вихованця.