Як включити блютуз в компі. буває в компьюторе блютуз.

Бездротова технології виправдали своє існування надійністю і простотою у використанні: ми позбулися великої кількості проводів та кабелів. Тепер встановити зв'язок між комп'ютером і телефоном або іншим комп'ютером можна за допомогою bluetooth.
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вашому комп'ютері дійсно є bluetooth. Виробники випускають схожі моделі ноутбуків, і навіть якщо на комп'ютері є кнопка для включення bluetooth, наявності цього протоколу бездротового зв'язку зовсім не обов'язково. На панелі вашого комп'ютера повинна бути наклейка, що гарантує вбудований прилад bluetooth.
2
Перевірте, чи встановлені драйвери для якісної роботи bluetooth. Автоматично після установки програми на робочому столі з'являється ярлик, при натисканні на який bluetooth включається. Якщо його немає, скористайтеся установочними дисками, які продавалися в комплекті з комп'ютером, або скачайте драйвер з офіційного сайту виробника ноутбука.
3
Отже, клікніть двічі на ярлик bluetooth. Увімкніть bluetooth на телефоні або іншому пристрої, який потрібно підключити до комп'ютера. Перед вами відкриється головне меню програми.
4
Натисніть на кнопку «Пошук пристроїв». Комп'ютер визначить всі пристрої, які активували bluetooth в радіусі 30 метрів. Виберіть той пристрій, що хочете з'єднати з комп'ютером. Клікніть на його назву.
5
Якщо у вас включена захист з'єднань, програма bluetooth зажадає ввести спеціальний код, який підтверджує з'єднання. Це може бути код, заданий настройками портативного пристрою (наприклад, телефону або плеєра), або код bluetooth на комп'ютері. Введіть код і на комп'ютері, і на підключеному до нього пристрої.
6
Бувають ситуації, коли немає фіксованого коду, але bluetooth вимагає підтвердження підключення. В цьому випадку введіть довільний код. Наприклад, 12345.Гглавное, щоб ця комбінація цифр була однаково набрана і в вікні підключення на комп'ютері, і в запиті телефону.
7
Після введення коду натисніть «ОК» або «Виконати підключення» (залежить від виробника).
8
При передачі файлів з одного пристрою на інший не забувайте погоджуватися на прийняття та збереження інформації у відповідному вікні.