Як змінити свій характер в кращу сторону. Як змінитися характером.

Якщо ви втомилися слухати, що ви - володарка нестерпного характеру і поряд з вами не можна перебувати цілодобово, то пора задуматися над цією проблемою. Адже, тільки вам під силу змінити свій характер в кращу сторону.
Інструкція
1
Якщо ви усвідомлено вирішили, що вам необхідно змінити свою поведінку, то це неважко зробити, якщо ви докладете зусиль. Для початку ввічливо попросіть когось із близьких людей зафільмувати вас на відеокамеру так, щоб ви цього не особливого помічали. Наприклад, якщо назріває суперечка, і призвідником його є ви, то ваші близькі повинні тут же зреагувати і включити камеру. Коли ви охолонете, то слід на свіжу голову подивитися запис і побачити себе з боку. Можливо, ви побачите причину того, що вас так розлютило, і чому ви в черговий раз дозволили собі наговорити зайвого близьким людям. Дана відеозйомка служитиме стимулом для ваших якнайшвидших змін в кращу сторону.
2
Зустрітися з людиною, у якої такий же, як і у вас, важкий характер. Можливо, ви легко подружитеся з ним, так як маєте схожий темперамент і манеру поведінки. Але, чим довше ви з ним будете проводити час разом, ніж тривалішою буде ваше спілкування, тим швидше ви задумаєтеся про себе і своїх манерах. Адже, ваш друг - це своєрідне дзеркало, яке показує ваше ставлення до світу й оточуючих. Як тільки ви це зрозумієте, почніть жити по-іншому. По-перше, більше спілкуйтеся з позитивними і добрими людьми. По-друге, візьміть собі за правило стримувати роздратування, вважаючи подумки до ста. По-третє, читайте більше східну літературу. Книги про східну філософію і психології допоможуть вам розібратися в собі і навчитися контролювати свою поведінку.
3
Змінити характер в кращу сторону допоможе вам благодійна діяльність. Допомагайте слабким, безпорадним людям, оберігайте дітей. Допомагати можна не тільки матеріально, а й підтримати добрим словом людину, що потрапила у важку ситуацію. Наприклад, почніть переписку з мешканцями будинку для престарілих. Їм буде дуже приємно, що є ще чоловік на білому світі, який здатний вислухати їх і, найголовніше, чекає від них листи. Так поступово, роблячи добрі справи, здійснюючи шляхетні вчинки, ви придбаєте славу чуйну людину з воістину ангельським характером.
4
Ще ще один спосіб виправити характер, наприклад, - вести щоденник. Висловлюйте на папері все, що накипіло на душі. Папір - не людина: все стерпить. Як тільки все напишіть, одразу відчуєте легку втому, і від колишньої роздратування не залишиться ні сліду.
Зверніть увагу
Як змінити свій характер. Вчені психологи називають характером індивідуальне поєднання тих властивостей особистості, які проявляються у вчинках людини і визначають його ставлення до навколишнього середовища. Як змінити свій характер Як правило, нові риси характеру найбільш швидко і повно проявляються в людині, якщо вони схожі з уже існуючими.
Корисна порада
Як правило, нові риси характеру найбільш швидко і повно проявляються в людині, якщо вони схожі з уже існуючими. Після тридцятирічного віку кардинальні зміни характеру відбуваються вкрай рідко. І все ж змінюватися ніколи не пізно. Людина завжди може змінити риси характеру, які йому не подобаються. Для цього існують безліч методик, але всі вони базуються на одному: бажання змінитися повинно бути внутрішнім і усвідомленим.