Як зробити емблему.

Яскрава, красива, що запам'ятовується емблема - відмінна візитна картка для вашої компанії, команди або проекту. Проблема в тому, як створити найбільш вдалу емблему.
Інструкція
1
До створення емблеми потрібно підходити дуже серйозно - її зовнішній вигляд вкрай важливий і значім.Сначала виберіть форму, яка стане основою: це може бути, наприклад, геометрична фігура чи щось на кшталт герба. Подумайте над тим, що ви збираєтеся на ній зобразити, наскільки обрана форма буде з цими об'єктами гармоніровать.Граніци фігури можна прикрасити стрічками або іншими декоративними ізискамі.Налічіе такого геометричного контуру, в общем-то, необов'язково. Можна обійтися і без них, але, як правило, їх наявність додає емблемі акуратність і закінченість.
2
Не перевантажуйте емблему різними написами, абревіатурами - кілька букв буде цілком достатньо. Або використовуйте дрібніший шрифт, або розташуйте необхідний текст по періметру.Емблема повинна бути яскравою, що запам'ятовується і інформативною. Вона повинна випромінювати гордість і силу, а також відповідати духу того, що вона уособлює, особливо якщо необхідно нашити її на форму співробітників.
3
Тепер найголовніше: смислове наповнення картинки. Зображення повинно бути пов'язано з вашою тематикою, але при цьому намагайтеся уникати банальностей - оригінальні рішення будуть вельми кстаті.Об'екти на емблемі можуть нести і деякий фігуральний, образний смисл.Напрімер, вогонь. Це і символ Олімпійського руху, і символ тепла і єднання, плюс він може використовуватися в своєму прямому сенсі, якщо він використовується на емблемі пожежної організаціі.Не дрібнити, намагаючись вмістити на обмеженій площі більшу кількість об'єктів, але при цьому і багато порожнього місця на ній залишати теж не можна - доступна площа повинна бути використана оптимально. В крайньому випадку, нехай фон можна виділити якимось відмінним від уже присутніх на емблемі кольором.