Як зробити своїми руками розсувні двері. Як зробити розсуваються листівки.

Розсувні двері сьогодні широко використовуються в сучасному оформленні інтер'єру. Вони красиві і зручні, а головне, дозволяють економити простір в невеликих квартирах. Крім того, розсувні двері використовуються в тих випадках, коли необхідно зробити тимчасову перегородку. У відкритому вигляді приміщення знову стає єдиним.
Вам знадобиться
  • дверне полотно (повинно бути більше дверного отвору на 5-7 см з усіх боків), механізм для розсувних дверей разом з направляючою і схемою монтажу, саморізи, анкери, дверні наличники, коробчатую стійку, добори, дверні ручки.
Інструкція
1
Робота вимагає акуратності і точності. Візьміть металеву направляючу з комплекту (її довжина повинна дорівнювати двом ширинам дверного полотна) і просвердлите в ній отвори під саморізи на відстані 20 см.
2
Візьміть дерев'яний брусок 50х50 мм і довжиною, що дорівнює довжині направляючої, і прикріпіть до нього металеву направляючу за допомогою саморізів.
3
У нижній частині дверного полотна акуратно зробіть стамескою паз для направляючого ролика. За допомогою анкерів зміцните брусок з направляючою планкою вгорі за місцем строго горизонтально. Встановіть нижню направляючу планку строго під верхнім бруском.
4
Встановіть двері на нижній направляючий ролик, надайте їй вертикальне положення і встановіть її в верхню направляючу планку. Якщо двері варто строго вертикально, вона буде легко їздити по напрямних, і не буде відкриватися і закриватися самостійно. Встановіть обмежувачі на напрямні планки, щоб двері не виїжджала за межі напрямних.
5
За допомогою металевих куточків встановіть коробчатую стійку збоку від дверного отвору. Задекоріруйте її добором. Прибийте наличники. Встановіть дверні ручки.
Зверніть увагу
Конструкція розсувних дверей складається з направляючої, по якій на роликах переміщається полотно двері. Напрямна може встановлюватися як з верхнім роликом, так і з нижнім роликом. Недоліком конструкції з верхнім напрямним роликом є її мала жорсткість. Такі двері «ходить» навіть від протягу.