Як емігрувати в Європу.

Еміграція в європейські країни для багатьох людей, які проживають на території нашої країни, стала реальною можливістю реалізувати свій потенціал в успішній країні, або просто стати громадянином країни з високим рівнем розвитку і соціальних стандартів. Варіанти отримання посвідки на проживання в Європі різноманітні. На якому ж з них зупинитися і який віддати перевагу, якщо ви вирішили змінити громадянство?
Інструкція
1
Бажання жити в країнах Європи пояснюється різними факторами, серед яких стабільна економіка, оптимальний політичний клімат, лояльне ставлення до емігрантів. Можливість отримання громадянства цілком реальна, причому без надмірних витрат часу і сил. Існує п'ять основних шляхів еміграції в європейські країни, природно, мова йде про легітимні способи.
2
Отже, еміграція в країни Європи допустима по причині етнічної приналежності до населення приймаючої країни; при наявності в приймаючій країні родичів, які мають громадянство цієї країни; в рамках програм з підтримки біженців; у зв'язку з наявністю власного бізнесу в приймаючій стороні (бізнес-еміграція); при наявності запрошення на роботу.
3
На сьогоднішній день більш інших лояльні по відношенню до етнічних емігрантам Німеччина і Греція. Особливість еміграції в ці країни полягає в їх готовності приймати громадян колишнього СРСР. Досить підтвердити факт наявності у вас колишнього радянського громадянства. Фактично в рамках даної програми зазначених країн це основна вимога для оформлення посвідки на проживання.
4
Якщо ви плануєте еміграцію з метою розвитку власного бізнесу, то ваш вибір - країни Східної Європи. Саме там ви зможете легко зареєструвати своє підприємство при досить скромному стартовому капіталі. Після відкриття бізнесу, отримати громадянство країни праці не складе, при цьому постійного перебування в країні від вас не буде потрібно.
5
Для сімейної еміграції більше підходять стабільні Великобританія та Італія, з їх незмінно високим рівнем життя і відсутністю соціальних струсів. У цих країнах мінімальний рівень безробіття та оптимальні умови для отримання посвідки на проживання саме при еміграції сім'єю.
Замислюючись про питання еміграції на Кубу, в першу чергу варто оцінити, скільки часу в році ви там збираєтеся проводити, чи налаштовані ви на покупку місцевої нерухомості, або, може бути, навіть орієнтовані на пошук роботи. Куба - досить нестандартний вибір для імміграції.
Інструкція
1
Куба - остання соціалістична держава в західній півкулі, а її економіці після реформи 2010 року, змінила курс на туристичну спрямованість, було завдано вагомий збиток ураганом 2011 року. Таким чином, в країні не тільки не вистачає робочих місць для самих кубинців, але практично немає ніякої можливості заробляти іммігрантам. Якщо тільки ви не збираєтеся працювати на Кубі в філії великої європейської чи американської компанії. Тоді можна розраховувати на достатній заробіток при мінімальному знанні іспанської мови. Отримайте візу для в'їзду на територію країни. Якщо ви громадянин Росії і пробудете на Кубі менше 3 місяців, то цю формальність можна опустити. Для тих же, хто планує залишитися там на довгий термін, слід турбуватися отриманням дозволу на проживання. Кубинське громадянство іноземець може отримати за умови, що його батьки були кубинцями, або внаслідок видатних заслуг перед країною. Між тим, вид на проживання дає практично рівні права з громадянством Куби.
2
Щоб законно отримати вид на проживання, зв'яжіть свою долю (принаймні, офіційно) з громадянином Куби. При цьому ваші новоспечені родичі перед вашим приїздом повинні підписати зобов'язання забезпечити вас житлом. У власність на Кубі придбати можна автомобіль, але не нерухомість.
3
Другий спосіб отримання виду на проживання - вирушайте на Кубу як працівником іноземної компанії, що має представництво в країні. Можна також зайнятися тимчасовим проектом з досліджень і розробок для Кубинського уряду (що зовсім малоймовірно) .Отже, якщо ви вирішили зробити такий відповідальний крок і емігрувати на Кубу, почитайте спочатку їх конституцію, бути може, вам доведеться не до смаку жити в соціалістичному, але тоталітарній державі.
4
Пам'ятайте про те, що ціни на продукти і споживчі товари (часом, не найкращої якості) в державі достатньо високі. Може бути, саме тому досить поширеною тенденцією є життя на Кубі кілька місяців в році на накопичені гроші, або постійне проживання з регулярними грошовими надходженнями від родичів за межами країни. Жителі відзначають збої в постачаннях електрики і води, в нестачі ліків і загальнодоступної медичної допомоги.