Як організувати викуп. Як зробити викуп нареченої веселим і цікавим.

Мабуть, одним з найбільш старовинних обрядів, який дотримується на весіллях досі, є викуп нареченої. З нього прийнято починати весільну церемонію. Традиційно викуп нареченої проводять батьки, але в наш час все частіше це доручають свідкам і подружкам нареченої. Як зробити викуп нареченої веселим і цікавим?
Інструкція
1
Щоб викуп пройшов ідеально, необхідно підготуватися до нього завчасно. Для початку визначтеся з кількістю часу, який ви плануєте на нього витратити. Як показує практика, більше ніж 40 хвилин на цей відводити не варто, інакше викуп вийде занадто затягнутим. Щоб церемонія викуп а пройшла без сучка і задирки, підготуйте сценарій та конкурси. Зробіть їх цікавими і смішними, щоб гостям не довелося нудьгувати.
2
Конкурси повинні бути різноманітними. Приміром, ось такий конкурс: наречений повинен пройти вгору по сходах і на кожній сходинки хвалити свою майбутню дружину або тещу. Виходить досить цікаво, так як часто жених настільки схвильований, що не може підібрати потрібних слів. В цьому конкурсі йому можуть допомагати гості і свідок. Ще один поширений конкурс: подруги нареченої до початку викуп а фарбують губи яскравою помадою, потім віддруковують її на листочку, то ж робить і наречена, а наречений потім повинен вгадати, який з відбитків губ належить його коханої.
3
Сценарії для проведення викуп а ви легко знайдете в мережі інтернет, там же можна подивитися конкурси. Або ж піти в книжковий магазин і купити книги, на тему організації викуп а нареченої, вони присутні там у великій кількості, ви обов'язково знайдете те, що підійде саме для вашого весілля.
4
Призначте відповідального за організацію викуп а і тих, хто буде йому допомагати в складанні сценарію і конкурсів. А також домовитеся, хто отримає гроші від викуп а нареченої. Конкурси не повинні бути занадто затягнутими. При їх складанні варто враховувати побажання нареченого. Може він не захоче співати серенади або танцювати танець лебедів.
5
Не варто також робити з конкурсів іспит для бідного жениха, він і так буде сильно схвильований, а якщо завдання будуть занадто складними, то він просто розгубиться і не зможе відповісти не на один навіть просте питання. Думайте насамперед про те, щоб було весело всім гостям, а не тільки вам. Допомагайте нареченому при проходженні випробувань.
6
Ви не хочете самі організовувати викуп нареченої? Не проблема. Зверніться за допомогою в весільне агентство. Вони організують викуп з урахуванням всіх ваших побажань.