Як навчити дитину вирішувати математику.

Математика - це провідна наука, яка вимагає точності і уважності. Щоб навчити малюка її не боятися, правильно підбирайте завдання. Перші заняття повинні носити розважальний характер, щоб повністю зацікавити дитини .
Вам знадобиться
  • - лінійка;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - ручка;
  • - ілюстрації.
Інструкція
1
Спочатку купите дитині нормальну лінійку, ручки, олівці та зошити. Тепер перейдіть до формування невеликої математичної бібліотеки. У неї помістіть підручники з математики, рішення до окремих завдань, додаткові посібники та збірники завдань. При виборі літератури орієнтуйтеся на вік дитини , на його загальний рівень розвитку та особливості засвоєння матеріалу.
2
Коли підготовчий етап завершено, перейдіть до занять, які на перших порах не повинні тривати довше тридцяти-сорока хвилин. Під час них робіть невеликі перерви, через кожні п'ятнадцять-двадцять хвилин. Перерви проводите у вигляді физкультминуток, які допоможуть дитині відволіктися, розвіятися. Не робіть паузи занадто довгими, оскільки це повністю дезорганізує малюка.
3
Для перших занять вибирайте завдання в ігровій формі, так як він допоможуть заманити учня. Вибирайте приклади і шаради, до яких додається будь-який пояснюючий малюнок. Також неодмінно ілюструє всі розв'язувані приклади та завдання, щоб привернути увагу дитини , включити його уяву.
4
Якщо дитина із задоволенням вирішує прості завдання, перейдіть до більш складних прикладів. На перших порах користуйтеся допомогою підручників з готовими рішеннями. Дайте учневі можливість підглянути правильний хід рішення задачі або прикладу, а потім підберіть для нього схоже завдання. Під час вирішення підказуйте малюкові, направляйте хід його думок в правильне русло. При цьому обов'язково коментуйте кожну дію, пояснюючи дитині, чому воно вважається правильним чи неправильним.
5
Коли малюк засвоїть основні принципи роботи з прикладами або завданнями, продовжуйте заняття, але вже в іншому руслі. Давайте дитині приклади, які він вирішує самостійно, пояснюючи кожен крок вголос. По ходу вирішення корегуйте його помилки, виправляйте недоліки. Приділіть більше часу таким заняттям - і через короткий час малюк буде відмінно розбиратися в математиці.