Як відкрити свою справу без капіталу.

Багато прекрасних бізнес-ідеї не були здійснені тільки тому, що у їхнього автора не було коштів для створення бізнесу. Якщо ви знаходитесь саме в такій ситуації, не сумуйте: відкрити свою справу можна і без власного капіталу . Наприклад, залучити інвесторів або взяти кредит у банку, позичити гроші у знайомих, або відкрити бізнес, який не потребує капіталовкладень, щоб потім на прибуток від нього створити і розвивати бізнес вашої мрії.
Інструкція
1
Самий звичайний спосіб, до якого вдається більшість людей, яким необхідні гроші для бізнесу - це пошук знайомих, у яких можна було б зайняти таку суму. У цього способу є свої плюси і мінуси: скінчено, брати в борг у знайомих простіше, ніж у інвестора, адже вони навряд чи будуть досконально вивчати бізнес-план, однак, якщо ви вчасно не зможете віддати їм гроші, втратите і бізнес, і хороших знайомих.
2
Якщо ви задумалися про залучення стороннього інвестора, вам знадобиться грамотно складений бізнес-план. Мета інвестора - отримання прибутку, а це означає, що ви повинні довести йому, що бізнес буде працювати і приносити прибуток. За статистикою "виживає" тільки 10-20% стартапів (молодих підприємств), тому довести, що ви обов'язково потрапите в ці відсотки, буде нелегко. Якщо ви ніколи не складали бізнес-план самостійно, то обов'язково вивчіть, як правильно це робити. Або замовте бізнес-план фахівцям з їх складання.
3
Деякі початківці підприємці воліють звертатися за коштами в банк. Складність цього шляху полягає в тому, що банки, як правило, не схильні давати кредити на початок бізнесу, вони готові кредитувати тих, хто веде його вже як мінімум рік. Тому звертатися в банк вигідніше тим, хто вже успішно веде бізнес і потребує нових - на його розвиток.
4
Ви також можете почати бізнес без вкладень, маючи на меті заробити на реалізацію своєї мрії. Ідей, які можна втілити без особливих інвестицій, не так-то мало. Це різні інтернет-проекти, бізнес по створенню сайтів і т.д. Попрацювавши над подібним проектом і отримавши певний прибуток, ви зможете продати його і використовувати отриманий капітал під створення та розкрутку нового справи. Плюс цього звивистого шляху полягає також і в тому, що ви вже будете мати досвід ведення своєї справи.
В більшості випадків для того, щоб відкрити свою справу, необхідно мати який-небудь стартовий капітал. Він повинен бути витрачений на оренду приміщення, на купівлю обладнання, на оплату праці персоналу, словом, має забезпечувати діяльність організації протягом першого часу. А що робити, якщо його немає? Ключ до того, як почати свою справу без грошей - у тому, щоб платили після отримання товару або використовувати наявні ресурси.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
Інструкція
1
В інтернеті існують так звані "сайти оптових замовлень". Ви можете щось замовити за ціною, вказаною на сайті, тільки якщо берете більш певної кількості одиниць товару. Але ж вам не потрібно п'ять сумок, вам потрібна тільки одна! Тоді необхідно відкрити сайт на безкоштовному хостингу або, що ще краще, групу в соціальній мережі, в якій учасники зможуть брати участь в "колективних покупках". За невеликий відсоток, зрозуміло, який і складе dашу прибуток.
2
Відкрийте інтернет-сайт з торгівлі товаром на безкоштовному хостингу і продублюйте його в соціальній мережі. Використовуйте схему попереднього замовлення - вам роблять замовлення на певний товар, роблять 100% передоплату, а вже потім ви замовляєте товар і передаєте клієнту.
3
На основі веб-сайту або групи, створеної в соціальній мережі, так само можливе створення агентства, перекладаємо і займається так званою "допомогою студентам". В цьому випадку, ви організуєте штат найманих працівників, яким платите за фактом виконання завдання, і на цьому і закінчується ваша робота!
Зверніть увагу
Не допускайте зривів термінів виконання робіт
Корисна порада
Будьте ввічливі і ввічливі з клієнтом, пам'ятайте про те, що саме він формує ваш дохід.