Як створити турагентство. заробіток в турагенції.

Любіть подорожі? Створивши власне турагентство , ви зможете часто бувати за кордоном і організовувати цікаві поїздки самостійно. Відкриття турагентства - непростий бізнес, але при грамотному підході досить прибутковий.
Інструкція
1
Турагентство продає готові тури, а туроператори розробляють тури самі і продають тим же турагентствам та іншим особам. Успішне турагентство може надалі стати туроператором. Але для початку будь-якого турагентству важливо знайти своїх туроператорів (не менше 10), які будуть постачати йому тури. При виборі враховуйте їх надійність і довготу роботи на ринку. Розмір комісійної винагороди турагентству від туроператора спочатку буде мінімальним, адже турагентство ще ніяк себе не зарекомендувало. На першому етапі діяльності для агентства важливо продемонструвати себе з хорошого боку, оскільки тоді винагорода буде вище.
2
Пам'ятайте, що люди часто звертаються не в одне конкретне агентство, а ходять і порівнюють пропозиції різних агентств. Тому приміщення вашого турагентства повинно знаходитися поряд з конкурентами. Бажано, щоб воно було в центрі міста і мало парковку. Для починаючої компанії досить невеликого приміщення - в 20 кв.м з яскравою вивіскою. У приміщенні знадобиться зробити косметичний ремонт, прикрасити його, закупити оргтехніку.
3
Початкуючому турагентству буде достатньо двох менеджерів з продажу турів, однак важливо щоб вони мали досвід продажів. Брати новачків не має сенсу - їхні послуги коштують зовсім дешево, але вони можуть виявитися неефективними. Заробіток співробітника повинен складатися з окладу і відсотків з продажів (50 на 50). Бухгалтера можна оформити за сумісництвом - щодня він вам не знадобиться.
4
Для того щоб про ваш турагенції дізналися, вам потрібна реклама. Найкраща реклама - це, звичайно, сарафанне радіо, але поки клієнтів у вас мало, воно в повну силу працювати не буде. Тому вам знадобиться створити і розкрутити сайт, дати рекламу в пресі.
5
Зареєструвати турагентство можна як створивши компанію (ТОВ), так і будучи індивідуальним підприємцем. Реєстрація здійснюється в податкових інспекціях. У Москві юридичні особи реєструє податкова інспекція №46, а індивідуальні підприємці можуть зареєструватися за місцем проживання.
6
Після успішної роботи протягом декількох років турагентство може стати туроператором - почати особисто розробляти тури і просувати їх. Для цього необхідно купити поліс страхування відповідальності та увійти до Єдиного федеральний реєстр туроператорів. Це досить витратний захід, і краще з ним не поспішати, але надалі воно послужить поштовхом для розвитку вашого бізнесу.
Нерідко підприємці опиняються перед вибором: в якій області спробувати свої сили? Однією з найбільш затребуваних донині є сфера туризму. Щоб відкрити власну туристичну фірму, насамперед необхідний чіткий алгоритм дій.
Вам знадобиться
  • доступ в Інтернет,
  • телефон,
  • кошти на першій час роботи агентства
Інструкція
1
Складіть бізнес-план свого проекта.Подробное бізнес-планування варто провести і проаналізувати ще задовго до початку його здійснення. У ньому обов'язково повинні бути позначені наступні питання: стратегія розвитку (маркетинг), програма залучення клієнтів, витрати на обладнання, приміщення, рекламу та інші витрати (план бюджету). Але основне завдання - виявити відсоток ризику даного підприємства.
2
Знайдіть площу під офіс.Для починаючого підприємця оптимальною вартістю щомісячної оренди буде сума, рівна двом середнім окладів. Звичайно, приміщення буде невеликим, але в міру розвитку компанії площу можна буде розширити, знявши додаткові приміщення або переїхавши в будівлю неподалік.
3
Приступіть до пошуків персонала.Найті грамотних співробітників - завдання досить складна. Необов'язково приймати на роботу тільки тих людей, хто володіє дипломом про вищу освіту за вимагається спеціалізації. Найголовніші вимоги до кандидата - старанність і порядність. Що стосується організації бухгалтерського обліку, то спочатку не варто брати в штат фахівця на повний робочий день. Завдань в перший час для бухгалтера буде не надто багато, тому потрібно скористатися послугами приходить спеціаліста або звернутися в вузькоспеціалізовані фірми.
4
Оформіть документи. Які документи потрібні при відкритті туристичного агентства, можна дізнатися у відповідних інстанціях. Наприклад, в Управлінні культури і туризму міста. Перелік документів також буде залежати від обраної форми діяльності. Якщо займатися реєстрацією самостійно не представляється можливим, слід звернутися до фахівців - юристам, які підготують відповідний пакет документів. Не варто забувати і про необхідність отримання ліцензії, що дозволяє діяльність у сфері туризму. Про порядки її отримання можна докладно дізнатися на офіційному сайті Федерального агентства з туризму.