Як зробити факел. Як виготовити факел.

Якщо у вас намічається дачні вечірка, ви можете підготувати друзям сюрприз. Розвісьте на вулиці факели власного виробництва, і атмосфера вечірки буде палати яскравими вогнями.
Вам знадобиться
  • Жердини з бамбука або іншого дерева;
  • Льняна або бавовняна тканина (на 1 факел піде приблизно 3-4 відрізка розмірами 200х15 см);
  • Моток марлевою стрічки;
  • Велика посудина (каструля) ;
  • Близько 2 кг воску і стеарину 200 гр;
  • Фарба на восковій основі.
Інструкція
1
Нам потрібно розчинити віск на водяній бані і підмішати до нього стеарин у розрахунку 1 частина стеарину на 10 частин воску. Додаємо фарби на основі воску.
2
Як тільки вміст каструлі трохи охолоне, опускаємо в неї тканину. Даємо тканини просочитися, кладемо на каструлю жердину і починаємо повільно накручувати на нього тканину, щільно при цьому її притискаючи до жердини. Верхню частину жердини потрібно обмотати 3-4 смугами тканини на 1/4 довжини жердини.
3
Кожен шар ганчірки, змоченою в розчині воску і стеарину, чергуємо з сухою марлею. Завдяки цій марлі ми можемо бути впевнені, що факел у нас завчасно не розвалиться. Крім того, такий факел буде досить рівно і довго горіти. Суху марлю слід накладати лише, коли ганчірка з розчином злегка підсохне.
4
Щойно висохне останній шар, зачерпну ополоником трохи воску і поллємо його на верхівку факела або просто опустимо сам факел прямо в каструлю. Залиште факел сохнути і дивіться, щоб віск не стікав. А тепер можете прийматися за виготовлення подальшого факела.