Як вибрати дитячий горщик.

Настав час привчати вашого малюка до горщика? Для початку необхідно придбати сам горщик , який з першого погляду здається нехитрим атрибутом. Але тільки з першого погляду! На прилавках дитячих магазинів асортимент горщиків досить великий. Який вибрати?
Інструкція
1
Здійснювати покупку рекомендується тільки в дитячих магазинах! На відміну від ринків, там ви можете не сумніватися в якості продукції. Звертайте увагу на те, що поверхня горщика повинна бути бездоганно гладкою. Тріщинки і шорсткості неприйнятні!
2
Обов'язково враховуйте стать дитини. Існує загальне правило: для хлопчиків переважніше горщик овальної форми, із захисним піднесенням спереду (так званий «антібризговік»), для дівчаток - круглий, щоб можна було звести ніжки разом, сидячи на ньому.
3
Краще, якщо у горщика є піднесення типу спинки - дитині буде легко орієнтуватися, з якого боку сідати.
4
Дитина повинна без праці самостійно сідати і вставати з горщика. Тому потрібно враховувати вік і комплекцію дитини. Для зовсім крихт потрібен горщик не вище 10-11 см, невеликого діаметру. Для діток постарше підійде горщик побільше і вище - 12-14 см.
5
Зверніть увагу на вагу горщика: він не повинен бути занадто легким, інакше великі шанси, що він буде перевертатися при кожному вставанні з нього. У цьому плані хороші горщики-стільчики: вони стійкі, комфортні для дитини (за рахунок спинки, а в деяких моделях - підлокітників), зручні у використанні (висовується лише внутрішня частина, так що весь горщик не потребує обполіскуванні).
6
Колір горщика не має ніякого значення - вибирайте модель будь сподобалася вам, а краще - дитині, забарвлення. А ось малюнків, наклейок, рівно як і «крутих» горщиків химерної форми (у вигляді звірятка, рибки, машинки) варто уникати - більшість дітей це відволікає від «серйозних справ».
7
І ще однією важливою умовою буде наявність у горщика зручної ручки (адже вам доведеться дуже часто брати його для того, щоб помити) і кришки (раптом не вдасться обполоснути горщик відразу).
Зверніть увагу
З обережністю поставтеся до музичних горщиках: все-таки горщик не повинен асоціюватися у малюка з іграшкою. Всьому свій час і місце!
Корисна порада
Не купуйте відразу дорогою горщик - багатьом дітям не виходить догодити з першого разу. І тільки другий, і навіть третій горщик, дитина сприймає як потрібно, і починає користуватися ним за призначенням.