Як ставитися до родичів.

Не всім і не завжди вдається побудувати гарні взаємини з родичами . Складність характерів, зіткнення поколінь, емоційні зриви призводять до постійних скандалів і докорів в сім'ї. І це, треба сказати, несприятливо впливає на атмосферу в цілому. Щоб цього уникнути, необхідно вибудувати певну схему поведінки і ставлення до родичів.
Інструкція
1
У першу чергу запам'ятайте, що ваші родичі - це найближчі для вас люди. І нехай ваші думки і погляди на життя іноді не збігаються, тим не менш, ви повинні зрозуміти, що ближче цих людей у вас не буде. Та й взагалі, люди, з якими ви спілкуєтеся, неважливо, будь то родичі, ваші друзі або просто знайомі, не зобов'язані думати і міркувати так, як ви. Просто прийміть їх такими, які вони є.
2
Безглуздо ображатися на своїх рідних. Як би довго не тривала ваша образа і неприйняття, вони все одно нікуди від вас не дінуться. Тому замість того, щоб роздмухувати конфлікт, витримувати паузи або ростити в собі образу, витратьте краще свою енергію на врегулювання непорозуміння, недомовленості і взаємних докорів в сім'ї.
3
Чи не змагайтеся зі своїми близькими і не намагайтеся бути краще. Запам'ятайте, що ви такі - які ви є, не краще і не гірше за них. Так ви відчуєте себе набагато вільніше. А якщо це намагається робити хтось з ваших родичів, то просто не звертайте на це увагу. З часом він просто втомиться цим займатися, бачачи ваше байдужість і бездіяльність у цьому безглуздому змаганні.
4
Якщо ви чимось незадоволені або вам щось не подобається, не треба про це мовчати. Таким чином ви не уникнете конфлікту, а навпаки, накопичивши все в собі, в один прекрасний момент вибухнете як бомба. Не бійтеся висловлювати свою думку чи невдоволення. Адже це абсолютно природно і завжди викликає повагу (тільки не перестарайтеся). Але прагнете це робити завжди в доброзичливій формі, намагаючись не образити при цьому своїх рідних і близьких людей.
Корисна порада
Намагайтеся проводити більше часу разом. Влаштовуйте сімейні вечері, недільні прогулянки або посиденьки на природі. Спільні прийняття їжі, бесіди та невимушене спілкування завжди зближають. Приділяйте більше часу родичам, які набагато старше вас - батькам, наприклад. Не забувайте ніколи вітати їх зі святами і робити їм приємні сюрпризи. Вони, безумовно, завжди будуть вам за це вдячні.