Як прибрати жир на литках. прибрати ікри відео.

повненькі ноги, в'ялість м'язів, все це привід для комплексів у більшості жінок. Через це ноги виглядають естетично негарно. І якщо вас це не влаштовує, то з цим можна і потрібно боротися.
Інструкція
1
Почніть з харчування. Додайте більше фруктів і овочів в свій раціон. Не вживайте мучного і смаженого. Не захоплюйтеся газованими напоями. Вживайте їжу 5-6 разів на день, намагаючись не перекушувати. Якщо ж між прийомами їжі ви відчуєте голод, з'їжте яблуко.
2
Також на допомогу вам спорт. А точніше, вправи для ікр.Ето, звичайно ж, прижкі.Включіте енергійну музику і просто стрибайте в темп музики, поки не втомитеся. Це проста вправа допоможе зміцнити м'язи ніг, особливо литкові м'язи.
3
Біг на місці, на біговій доріжці, на стадіоне.Бег - найкраща вправа не тільки для литок, а й для стегон, і сідниць. Приділяйте біжу від півгодини до години вашого часу. Через місяць регулярних тренувань, ви помітите, як вимальовується красива лінія м'язів, і ніжки почнуть худнути.
4
Ходьба на корточках.Прісядьте навпочіпки, чи не розслабляючи м'язи. Ходите по кімнаті протягом 5-7 хвилин.
5
Ножніци.Всем відому вправу, яке необхідно виконувати, стрибаючи на носочках. Стрибайте протягом 3-5 хвилин.
6
Підніміться на носочки, руки в сторони. Підніміть праву ногу до грудей і витягніть вперед, на зручну вам висоту. Поверніть ногу в і.п., повторіть те ж саме з лівою ногою. 10-15 разів для кожної ноги.
7
Відвідуйте заняття з аеробіки та танців кілька разів на тиждень. Вони сприяють не тільки зміцненню литкових м'язів, а й приведуть у форму вашу фігуру. А також, відвідуючи танці, ви навчитеся красиво і пластично рухатися.
8
Високий каблук допоможе візуально зробити ноги витонченіше. Тільки не беріть занадто високий каблук або занадто низький. 7 см - оптимальна висота.Поработайте над вашими ніжками зараз і потім ви будете насолоджуватися чудовим результатом.