Як відкрити магазин дитячих іграшок. ип Як на іграшках розрахувати прибуток.

Відкриття магазина дитячих іграшок - відмінний варіант початку власного бізнесу. Великі можливості асортиментних рішень, низький фактор сезонності, відсутність значних коливань попиту - все це дозволяє досягти високої рентабельності та стабільності роботи.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал,
  • - приміщення.
Інструкція
1
Відкрийте власну компанію. Для організації магазина іграшок цілком достатньо зареєструватися в якості індивідуального підприємця.
2
Підберіть торгове приміщення. В даному випадку незаперечна перевага полягає в тому, що магазин іграшок можна відкрити практично на будь-якої площі, підібравши під неї свій асортимент. При невеликому стартовою капіталі можна виділити мінімум коштів на дизайн, адже іграшки самі по собі дуже яскраві, а додатковий декор навколо буде лише візуально перевантажувати простір.
3
Проведіть докладний маркетингове дослідження. Ринок дитячих іграшок досить специфічний: упор в дослідженні ви повинні зробити не стільки на цільову аудиторію, скільки на товарні категорії. Постарайтеся знайти такі товари, які представлені на обраної вами території найменш за все, і сформуйте власні унікальні пропозиції. Безпомилкова диференціація - запорука успіху вашої справи. Як правило, покупців цікавлять конкретні види іграшок. Їх переваги сформовані або на основі побажань дітей, або на власних уявленнях про необхідність тієї чи іншої ігрушкі.Постарайтесь вибрати декілька постачальників, що спеціалізуються на різних категоріях товарів: м'яких іграшках, розвиваючих іграх, ляльках і їх приладді, машинах, конструкторах.Не забувайте про те , що іграшки минулого покоління, як би хороші вони не були, можуть бути не привабливими для сучасних дітей. Можливо, трансформери Bakugan і ляльки Winks з інопланетними особами здаються вам страшними, але саме про них мріють нинішні діти.
4
Пам'ятайте про те, що для малюків іграшки завжди вибирають дорослі, а от товари для дітей від 3-4 років і старше вже підбираються самими маленькими покупцями. Батьки орієнтуються на органолептичні показники при виборі іграшок (вона повинна бути приємною на дотик, не надто кричущих відтінків), а також хочуть бачити розвиваючі функції в більшості купованих подарунків. Вибір дітей часто імпульсивний і нелогічний: блискуча лялька в кислотно-рожевій сукні може не сподобатися дорослому, але при цьому заворожити трирічну дівчинку. Враховуйте ці особливості при складанні асортименту.
5
Приділіть особливу увагу розташуванню товарів на полицях: правильний мерчандайзинг значно підвищить прибуток. Товари, які вибирають дорослі, розташовуйте на середніх полицях, а іграшки, які діти беруть самі, - внизу, на рівні їхніх очей. На підлозі можна поставити те, що дитина може випробувати прямо в торговому залі: машину, лялькову коляску, стільчик, кінь-гойдалку. В прикасовій зоні розмістіть недорогі товари імпульсного попиту: кульки, міні-пазли, маленькі м'які іграшки, брелоки. Можете поставити велику вазу з безкоштовними цукерками і кулер з водою - це стане приємним перевагою як для дітей, так і для дорослих.
Зверніть увагу
Особливу увагу приділіть питань безпеки іграшок. Проконтролюйте, щоб у вашому магазині не було товарів, виготовлених з сумнівних матеріалів з їдким запахом, які можуть стати причиною отруєння дитини. Перевіряйте особисто всі сертифікати на придбані у постачальників іграшки.
Корисна порада
Слідкуйте за тенденціями в дитячій мультиплікації. Діти люблять отримувати в подарунок іграшки у вигляді улюблених героїв.
Діти постійно вимагає уваги, і молодим батькам залишається все менше часу для вартових походів по магазинам . Набагато простіше і швидше пройти по потрібному посиланню і замовити на сайті все, що потрібно дитині. Зростаюча аудиторія інтернет-магазинів дитячих товарів робить цей бізнес одним з найприбутковіших на сучасному ринку, а для молодих підприємців відкриття он-лайн магазину може стати першим кроком по сходах ділового успіху.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - оформлене ТОВ або ІП;
  • - інтернет-магазин;
  • - склад.
Інструкція
1
Визначте, який дитячий товар ви будете продавати. Популярність іграшок та розвиваючих ігор залежить від популярності конкретного товару або марки, а от попит на дитяче харчування і памперси залишається незмінним. Якщо ви плануєте продавати дитячий одяг, будьте готові до великої кількості повернень. Діти ростуть швидко і «вгадати» правильний розмір без спеціальної таблиці досить важко. Визначившись з асортиментом, переходите до практичних кроків.
2
Зареєструйте підприємство як ІП або ТОВ. Реєстрація як товариства з обмеженою відповідальністю вимагає ретельної юридичної підготовки, більшого стартового капіталу, але в майбутньому краще захищає від можливих ризиків. Варіант індивідуального підприємництва більше підходить для бізнесменів-початківців з обмеженими фінансовими можливостями на стартовому етапі.
3
Відкрийте рахунок у банку. Сума стартового капіталу залежить від цілей і можливостей. 3аранее визначте кількість людей в штаті (від інтернет-дизайнерів до кур'єрів), вузьку або широку спеціалізацію майбутнього магазину. Подумайте, яку частину роботи можна виконати самостійно, а для якої найняти професіонала.
4
Розробіть інтернет-сайт. Постарайтеся, щоб його інтерфейс був логічним і інтуїтивним. Ваша аудиторія - це молоді батьки, які не стануть витрачати час на довгий дослідження структури сайту, щоб знайти потрібний розділ. Не обмежуйтеся лише функціями продажу. Статті з довідковою інформацією, присвяченій здоров'ю, вихованню та розвитку дітей, допоможуть відвідувачам правильно вибрати потрібні товари. Створення на сайті форуму допоможе зростанню популярності інтернет-магазину в мережі.
5
Закупити товар. Порівняйте ціни декількох постачальників, врахуйте досвід їх роботи на ринку, якість товарів , перш ніж укладати договір. Подумайте, чи готові ви до прийому товару. Якщо частина асортименту становитимуть великогабаритні речі (коляски, дитячі крісла, дитячі електромобілі), вам знадобиться власний склад.
6
Заповніть сайт контентом. Чим більше інформації ви надасте потенційним покупцям, тим вище шанси продати товар. Фотографії повинні бути великими, хорошої якості, що показують кожен предмет з різних сторін. Зробіть опис товарів якомога більш докладним. В опис іграшок включите список використовуваних матеріалів, їх екологічну безпеку для дитини. Вкажіть, на який вік розрахована виріб. Якщо в асортименті дитячого інтернет-магазину є одяг, додайте таблицю для розрахунку правильного розміру.
Зверніть увагу
Не розраховуйте на швидку прибуток. В середньому дитячий інтернет-магазин окупається в термін від трьох місяців до року.
Корисна порада
Поучитесь у конкурентів. Перегляньте інтернет-сторінки інших дитячих он-лайн магазинів. Найбільш відомими на даний момент є сайти «Младенец.ру», «Ребенок.ком», «Нафаня.ру», «Дитячий мір.ру».