Як приготувати філе качки. філе качки рецепт.

Термін « філе » найчастіше вживається відносно м'ясних чи рибних продуктів, очищених від кісток. Філе качки в цьому сенсі найчастіше готується з м'яса грудки і (або) м'яса бедерних частин. Втім, при достатніх навичках анатомування птиці в справу може бути пущено м'ясо практично з будь-качиної частини.
Вам знадобиться
  • Качка, кілька часникових зубчиків
  • кріп
  • кінза
  • базилік
  • насіння кмину
  • сіль
  • перець
  • помідори
  • червоний болгарський перець
  • сині сливи.
Інструкція
1
Насамперед слід вищипнути пінцетом з тушки залишки пір'я (невидалені ость). Можна і обпалити, але краще руками. Видер ость, тушку ретельно промить.Теперь геть шкуру з підшкірним жиром, а також нутряний жир. Зрізаємо акуратно і складаємо в окрему мисочку, дамо їй №1, - жир нам ще знадобиться. Зрізавши жир, Анатоміруя качку - акуратно і бажано великими шматками, зрізаємо м'ясо з кісток і складаємо в миску №2. Кістки збираємо в пакет і кладемо в холодильник - стануть в нагоді для смачного супчика.
2
Тепер беремо зрізану шкуру і ріжемо її на невеликі шматки. Беремо сковорідку, бажано з товстим дном, на неї ллємо трохи рослинного масла. На дуже сильному вогні розпускаємо масло по сковороді, розпалює його і в цей розпечене масло кидаємо нарізану шкуру і нутряний жир. Закриваємо сковорідку кришкою, трохи зменшуємо вогонь. Нехай жир витопиться.
3
Поки витоплюється жир - тут треба час від часу шкури помішувати, і стежити щоб не пригоріли -, беремо особливу мисочку №3 і дрібно ріжемо або видавлюємо туди кілька часникових зубчиків, додаємо нарізані кріп, кінзу, базилік, кидаємо трошки насіння кмину, сіль і перець.
4
Коли жир витопиться, шкварки зібрати і покласти в мисочку №1, де раніше лежали жир і шкури. У гарячий, а краще розпечений жир опускаємо м'ясо качки. Пріжаріваем його - буквально півхвилини, перевертаємо і пріжаріваем іншу сторону ще півхвилини. Присмажені м'ясо відправляємо в мисочку №3 і перемішуємо з травами і спеціями. Вогонь виключаємо, тепер буде пауза з півгодини, щоб м'ясо замаринувалося, а жир охолов. Остиглий жир акуратно злити в мисочку №2.
5
Беремо чисту глибоку сковорідку з товстим дном. Прогріваємо на середньому вогні, але ні в якому разі не розпалює, в суху сковорідку викладаємо замариноване м'ясо і виливаємо сік, що утворився. Закриваємо кришкою, зменшуємо вогонь і тушкуємо, час від часу помішуючи. Через п'ять хвилин додаємо трохи жиру з мисочки №2 і тушкуємо далі, ще хвилин 15. У перебігу цих 15 хвилин беремо помідори, червоні солодкі перці і сливи, видаляємо кісточки. Ріжемо на великі шматки. Вагова пропорція - на 1 частину сливи по 5 частин помідорів і перців. Через 15 хвилин овоче-сливову суміш висипаємо поверх качки і тушкуємо ще 10 хвилин, не перемішуючи. Потім перемішуємо, тушкуємо ще хвилин 25, час від часу помішуючи. Якщо знадобиться, додаємо суміш лимонного соку і червоного вина 1: 10, але ні в якому разі не воду. Вимикаємо, ще хвилин п'ять даємо постояти і подаємо на стіл.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=g8t2BRLleS4