Як встановити москітну сітку.

Важливий атрибут будь-якого металопластикового вікна - це москітна сітка, призначена для захисту приміщень від проникнення з вулиці всередину комарів, мух та інших комах. Після її установки в кімнату проникає набагато менше пилу та іншого сміття зовні, що дозволяє відкривати фрамуги і кватирки для провітрювання навіть літніми вечорами.
Вам знадобиться
  • - шуруповерт.
Інструкція
1
Торгуючі організації та виробничі компанії на сьогоднішній день пропонують споживачам безліч варіантів конструкцій москітних сіток. Більшість з них допускається встановлювати самостійно. Переважно - це сітки найпростіших конструкцій. Говорячи відверто, такі аксесуари не відрізняються вишуканістю та довговічністю, але зате не вимагають залучення кваліфікованих виконавців для їх монтажу.
2
В даний час спостерігається тенденція зростання підвищеного попиту на рулонні конструкції москітних сіток (ролетні), у яких полотна без особливих складнощів згортаються в рулон і поміщаються в спеціальному футлярі, змонтованому на рамі вікна. Установка зазначених сіток здійснюється лише один раз і надалі відпадає необхідність для їх демонтажу. Якщо сітка не потрібна, то вона банально забирається в футляр.
3
Але крім сіток, призначені для металопластикових вікон, є ще й такі, які встановлюються в отворах дверей. Такі конструкції називаються орними, і процедура їх монтажу є досить-таки складним процесом, тому що їх крім усього іншого необхідно оснастити ще магнітними фіксаторами і доводчиками, щоб забезпечити сітчасту двері надійним притвором.
4
Найбільшого поширення для сіток в рамках отримали конструкції, що виготовляються з алюмінієвого профілю із захисним покриттям. Незважаючи на те, що установка подібних аксесуарів передбачає різні види кріплень, частіше все-таки застосовуються кронштейни, які закріплюються безпосередньо на розмічених заздалегідь місцях віконної рами за допомогою саморізів, закручуємо шуруповертом.
5
Рамка з москітною сіткою вставляється в кронштейни, і вашому будинку не страшні всюдисущі комарі.