Як встановити підлоговий плінтус.

Життя сучасного чоловіка протікає легко і безтурботно лише до того часу, поки він не наважиться власноруч змінити вигляд свого житла. Бо один дуже розумна людина якось сказав, що будь-який ремонт можна тільки почати, закінчити його неможливо.
Вам знадобиться
  • - олівець,
  • - рулетка,
  • - ножівка по металу,
  • - гострий ніж,
  • - перфоратор,
  • - шуруповерт.
Інструкція
1
Коли закінчилася оздоблення стін і стелі, і настелити підлогове покриття, приступають до установки плінтусів . Припустимо, що власник вже визначився із забарвленням і виміряв периметр приміщення. Зробив необхідні розрахунки і придбав достатню кількість матеріалів. І тепер йому залишилося лише закріпити пластмасові плінтуса.
2
На першому етапі очистіть по периметру низ стін в місцях прилягання плінтусів від залишків розчину, клею та іншого. Потім почніть розмітку, вибравши для цього який-небудь кут.
3
Візьміть у руки плінтус, надягніть на його торець пластиковий куточок і прикладіть до місця передбачуваного кріплення. Відступите від краю на п'ять сантиметрів, і відзначте точку першого кріплення, всі інші отвори розташовуються на відстані 40 см один від одного. Потім плінтус відкладіть в сторону, візьміть у руки перфоратор і починайте бурити стіни, проробляючи в ній отвори, діаметром 6мм і глибиною 80 мм, в які забийте дюбелі.
4
Після прибирання робочого місця пилососом підготовчий етап можна вважати завершеним. Відтепер починається процес самої установки.
5
Берете відкладений раніше плінтус, вставляєте в його паз комунікаційний чи іншої кабель і прикладаєте його до стіни.
6
Зробіть на ньому надколу шилом навпроти першого отвори і вкрутіть самонарезающий гвинт шуруповертом через плінтус в пластиковий дюбель. Через сорок сантиметрів закрутіть ще один, потім ще, і так далі. Але перед вкручування останнього самореза, надягніть на торець сполучну муфту.
7
Вставте в соединитель наступний плінтус і закріпіть його аналогічним способом. Але, не доходячи до протилежної стіни, виміряйте відстань до неї, і потім відріжте ножівкою по металу необхідної довжини шматок. Надягніть на нього перехідною куточок із пластику, закріпіть і продовжуйте далі, поки не встановите плінтус по всьому периметру приміщення.