Як садити пірамідальна тополя.

Пірамідальний тополя - красиве дерево з вузькою колонновидной кроною, висотою до 22 метрів. Виростає переважно в південних регіонах Росії, оскільки боїться морозів. Розмножується виключно живцями, потім що культивуються тільки чоловічі екземпляри. Невелика кількість жіночих дерев - збереглося лише на Україні в Черкаській області.
Інструкція
1
Кращий час для висадки саджанців - весняний та осінній вегетаційні періоди. У ці сезони року відзначається найкраща приживлюваність дерев. Перша посадка зелених насаджень починається після танення снігу і триває до того моменту, поки нирка не розвернеться на пів-аркуша. Якщо дані роботи передбачається виконувати восени, то починати слід під час масового пожовтіння листя на деревах, і закінчувати з приходом перших заморозків.
2
Агротехнологія посадки саджанців пірамідальної тополі відрізняється від аналогічних робіт з плодовими деревами лише тим, що коренева шийка у них заглиблюється в грунт на 5-8 см, тому що для деревних зелених насаджень потрібна нижча закладення коренів в грунт. Якщо висадка намічається на весну майбутнього року, то лунки під дерева викопуються в осінній період.
3
Як і будь-яка робота з саджанцями інших культур, сіянці пірамідальної тополі перед висадкою в грунт сортують. Вибракуванню піддається посадковий матеріал з підсохлими, зморщеними, цвілими і слабо розвиненими країнами. Ті саджанці, у яких виявлені вищеперелічені недоліки - видаляються.
4
У саджанців, відібраних для посадки, коренева система не повинна бути довше 25 см, все зайве відрізається секатором або відрубується гостро відточеним сокирою. Також у них коротшає і надземна частина. Оставляется стволик, висота якого не перевищує десяти сантиметрів.
5
При висадці саджанців в лунки їх коріння розпрямляються в ній і засипаються землею. Потім вони рясно поливаються водою, і зверху насипається ще один шар грунту, який потім утрамбовується руками. На фінальній стадії місце посадки мульчують.
Зверніть увагу
Тополь - єдина культура, яка насичує атмосферу киснем цілодобово. У всіх інших дерев фотосинтез відбувається тільки в світлий час дня.