Як грати в тетріс.

Складні комп'ютерні ігри з'явилися значно пізніше тетриса . Але ця гра все ще не втратила своєї популярності. Відносна легкість в навчанні грі і нехитрість правил залучає до цієї головоломці все нових прихильників.
Вам знадобиться
  • - пристрій для гри в тетріс (таку гру ви також зможете знайти навіть в меню деяких телевізорів).
Інструкція
1
Увімкніть гру тетріс. На прямокутну область 10 на 20 клітин починають зверху падати фігурки. Фігурки складаються з чотирьох клітин.
2
Все фігурки виходять на прямокутну область з одного і того ж місця вгорі екрану. Поки фігурка опускається, ви можете однією кнопкою обертати її, а двома кнопками «вправо» і «вліво» переміщати фігурку по горизонталі.
3
Якщо ви вже заздалегідь вирішили, куди помістити дану фігурку, ви можете скинути її завчасно, натиснувши кнопку «вниз», а поки вона опускається, виберіть відповідне положення, щоб в будові не було просвітів і чекайте, коли вона виявиться на своєму місці.
4
Далі ваша мета - будувати з цих фігурок стіну, заповнюючи область шириною в 10 клітин. Коли заповниться одна або відразу кілька горизонтальних рядків, ці рядки прибираються, і всі раніше сформоване будова опускається вниз на стільки клітин, скільки зникає.
5
За кожну заповнену рядок вам нараховуються очки. Якщо ви заповнюєте одночасно два рядки, очок нараховується більше. Чим більша кількість Заповнити одночасно рядків у вас вийде, тим більша кількість очок ви заробите. Слід зауважити, що більше чотирьох рядків одразу ви заповнити не зможете.
6
Коли ви набираєте певну кількість очок, ви переходите на наступний рівень. Це значить, що збільшується швидкість падіння фігурок зверху. Зазвичай кожен рівень передбачає одну тисячу очок. Якщо ви не встигаєте заповнювати рядки, фігурки опускаються на одне місце, і коли будова доходить до верхньої межі прямокутної області (20 клітин у висоту), гра закінчується вашим програшем. Якщо є бажання, ви можете почати гру заново.
Зверніть увагу
На більш високих рівнях краще не намагатися отримати максимальну кількість очок, так як це наближає вас до програшу. Дуже висока швидкість гри піддається тільки професіоналам.
Корисна порада
Щоб швидше перейти на наступний рівень, потрібно заповнювати відразу по кілька рядків одночасно, так як в такому випадку нараховується більшу кількість очок. Щоб отримати максимальну кількість очок, ви можете заповнити одразу чотири горизонтальні рядки. Для цього заповніть фігурками все простір, крім чотирьох вертикальних клітинок. А далі чекайте фігуру-прямокутник. Змініть її положення на вертикальне, опустіть на порожнє місце і отримаєте свої заслужені очки.