Як бути щасливим батьком.

У перші моменти життя своєї дитини розумієш - ось воно справжнє щастя. Але горде звання батька - це і велика відповідальність. Проблеми виховання, дитячі хвороби, постійна втома і тривожність спотворюють поняття сімейної ідилії. Дізнайтеся правила збереження щастя для себе і своєї дитини.
Інструкція
1
Народження дитини - одне з найважливіших подій у житті кожної людини. Це новий і складний етап у житті родини, і, щоб стати хорошими, мудрими і щасливими батьками, потрібно навчитися абстрагуватися від повсякденних життєвих проблем, забувати про образи і безперервною втоми. А найголовніше - потрібно будувати свої відносини з новим чоловічком на довірі та оптимізмі.
2
Перше, що радять психологи - довіряти своєму серцю. В генах тисячоліттями накопичувався досвід турботи про дитину, і кожна мама інстинктивно знає, що краще для її малюка. Досвід інших людей незаперечно корисний, але головне - слухати себе.
3
Друге правило щасливих батьків - мудра любов. Не варто очікувати від дитини надприродного і перекладати на нього свої нереалізовані мрії. Потрібно любити малюка таким, яким він є, чесно приймати його потреби та можливості.
4
Згідно з третім правилом щастя і для батьків, і для дитини, потрібно намагатися частіше бути поряд з ним. Це зовсім не обов'язково має бути активне проведення часу, дуже корисно привчати дитину до того, що у батьків є невідкладні і важливі справи, але робити це можна поруч або разом з ним. І не варто сприймати це, як потурання бажанням близькості малюка - психологи стверджують, що такий спосіб допомагає дітям відчувати себе в безпеці, налагоджує довірчі відносини з батьками.
5
Четверте правило говорить - батьки мають право на втому і поганий настрій. Приховувати негативні емоції дуже шкідливо для здоров'я. Важливо лише навчитися вчасно переключитися або вилити негатив. Краще пояснити дитині, що мамі чи татові погано, адже він - повноправний партнер сімейних відносин і з часом зрозуміє, що шкодувати потрібно і батьків, а не тільки його.
6
І останнє, п'яте правило - відпочинок від дітей. Батьки теж живі люди, і їм потрібно не зациклювати своє життя тільки на дитині. В першу чергу, батьки - це чоловік і жінка, які народили свого малюка в любові. Їхнє головне завдання - зберегти любов, пристрасть і романтику, а для цього просто необхідно приділяти час своїм відносинам. Адже щастя без любові неможливо.