Як позбутися від висипки на обличчі.

Позбутися від висипу на обличчі не так просто. У першу чергу необхідно визначитися з причиною її появи. Це може бути банальне забруднення шкіри, алергія, нестача вітамінів та поживних речовин, гормональні збої або кишковий дисбаланс.
Інструкція
1
Безумовно, краще зі своїм обличчям не експериментувати і віддати перевагу перевіреним часом засобам, а саме препаратів на основі суспензії сірки або саліцилової кислоти. Размягчающее, підсушує і відлущувальному дію даних препаратів прекрасно себе зарекомендувало. Причому 1-2% (більш концентрований розчин не допустимо) саліцилову кислоту застосовують не більше 2 разів на день, препарати на основі сірки - не частіше 3 разів на день. Добре зарекомендував себе і резорцин (2-5% спиртовий або водний розчин.
2
Сучасні креми і гелі проти висипу відрізняються складним складом з різними діючими речовинами: антибіотиками місцевої дії, азелаиновой кислотою, бензоил-пероксидом та ін. Вони характеризуються додатковим зволоженням шкіри і яскраво вираженим придушенням роздратування в Порівняно з традиційними засобами.
3
Нетрадиційні засоби в боротьбі з висипом на обличчі бувають вельми екзотичні. Наприклад, кашка з часнику з характерним запахом може стати і причиною неприємних додаткових «сюрпризів» на обличчі. У кожному разі, для перших ознак лікування від висипу необхідний час, а повне одужання зможе наступити лише після кількох тижнів регулярного вживання кошти.
4
Закріпити успіх лікування можливо лише тоді, коли зведені до мінімуму фактори, що обумовлюють появу висипу , а для цього: - вмивайтеся не частіше 2-3 разів на добу, тому частий контакт вашої шкіри з водою може бути причиною висипань (особливо якщо вода в місці вашого проживання не дуже високої якості); - вранці натщесерце випивайте склянку води, який допоможе очистити кишечник; - бажано через деякий час після води випивати склянку кефіру, насичуючи тим самим кишечник корисними бактеріями; - випивайте не менше 2 л води (негазованої) в день; - раціон повинен бути насичений овочами, фруктами, зеленню, крупами. Виключіть з нього каву, чорний чай, напівфабрикати, чіпси і алкоголь. Також негативним фактором може бути куріння; - пройдіть обстеження у лікаря-дерматолога для встановлення точного діагнозу.