Як видалити небажане волосся з обличчя.

До дієвих методів видалення волосся на обличчі відносять: депилятории, віск, електролізіс, вищипування, лазер. Більшість способів рятують від небажаної рослинності тільки тимчасово. Обраний метод або навіть їх комбінація, яка дійсно буде відрізнятися ефективністю залежить і від бюджету, і від тимчасових витрат, і від типу зони, де будуть видалятися волосся , і, звичайно, від типу самої шкіри.
Інструкція
1
Вищипування - найпростіший і найпоширеніший, але аж ніяк не ідеальний спосіб. Адже в підсумку фолікул може і запалитися, що відповідно призведе до появи рубців. Стурбувати прихильників даного методу повинно і те, що виросли знову волоски будуть ще темнішими і жорсткими. Смаглявим жінкам (південкам), у яких на обличчі є більше ніж кілька небажаних волосків, рекомендують уникати даного методу, зважаючи на збільшення числа останніх при вищипуванні буквально в геометричній прогресії.
2
депілятором називають креми, здатні розчинити волосок біля основи його кореня. Але депилятории застосовувати на обличчі, все ж, не рекомендують через низку негативних властивостей. При їх вживанні дуже часті і роздратування, і запалення, а ось ефективність у них досить невисока. Плюсом даного способу є лише його невисока ціна. Результат же тримається від одного до двох тижнів.
3
Видалення за допомогою воску найбільш популярно. Даний спосіб відмінно працює в зонах верхньої губи і біля вушної раковини, але абсолютно не годиться для зони підборіддя. Жінкам зі смаглявою шкірою даний спосіб найчастіше теж не підходить, тому може бути порушена пігментація шкіри. Виробники гарантують результат протягом 2 - 6 тижнів.
4
Електролізіс заснований на дії струму, який викликає руйнування фолікул. Процедура дорога і довготривала, а й результат такий же довгий.
5
Лазерне видалення небажаного волосся ідеально для власниць світлої шкіри і темних волосків. Але й «смуглянки», за умови використання новітніх лазерних апаратів та належної кваліфікації співробітників, можуть сподіватися на хороший результат. Консультація дерматолога перед даною процедурою вельми бажана.