Як забратися в будинку.

Так прикро витрачати свій дорогоцінний час на осоружний побут! Добре ще, що витрачати час на прання більше не потрібно - автоматичні пральні машини справляються з усім самостійно, та й посудомийки справляються зі своїм завданням «на ура». Але ось прибиранням поки доводиться займатися самостійно. Як зробити це швидко, але якісно?
Інструкція
1
Почніть з кухні. Першим ділом позбудьтеся брудного посуду - інакше вона буде сильно заважати. Обробіть поверхню плити засобом для чищення плит або універсальним засобом для кухні (вони прекрасно справляються з застарілим жиром) і залиште на 10-15 хвилин. За цей час протріть побутову техніку. Для цієї операції краще використовувати вологі серветки - або спеціальні «для кухні», або звичайні гігієнічні - вони відчистять забруднення куди краще звичайної вологої ганчірочки або губки). Як випливає протріть обідній стіл і робочі поверхні. Тепер одягніть гумові рукавички і займіться плитою - засіб для чищення вже розм'якшило все нагоревшіе «відкладення». Протріть кахель або панель над робочою зоною, помийте і витріть кухонну раковину. Пол поки краще не чіпати.
2
Прокрутіть в житлові кімнати, прихопивши з собою поліетиленовий пакетик - ви будете його використовувати як «переносний мусорки», щоб не бігати до сміттєвого відра з кожним фантиком або огризком. Якщо в квартирі кілька кімнат та речі схильні «мігрувати» з однієї в іншу - візьміть ще один пакет, в який ви будете складати предмети, які потрібно віднести на місце в іншу частину квартири. Це теж позбавить вас від біганини. Прибирання кімнат починайте від вікна до дверей і зверху вниз. Спочатку приберіть з горизонтальних поверхонь речі, яких тут бути не повинно. Непотрібне відразу відправляйте в вашу «переносну мусорку». Потім ретельно протріть пил.
3
Наведіть порядок в коридорі. Розкладіть речі по місцях, витріть пил, викинете сміття.
4
Візьміть пилосос і «пройдіться» з ним по всій квартирі. Пол (включаючи важкодоступні куточки), килими (у тому числі настінні), м'які меблі - все це треба пилососити.
5
За допомогою ганчірки або швабри вимийте підлогу в усіх приміщеннях. Коридор залиште наостанок, щоб не довелося бігати з відром з водою по свіжовимитої підлозі.
6
Прокрутіть в санвузол. «Брудна» робота вже закінчена - тому можна приступати до миття сантехніки. Залийте унітаз, ванну і раковину миючим засобом і залиште на 15-20 хвилин.
7
В цей час можна навести на квартиру остаточний лоск. Для цього протріть скла і дзеркала, відполіруйте фасади меблів (з використанням засобів для полірування або просто сухою м'якою ганчіркою) - квартира відразу набуде більш ошатний вигляд.
8
Вимийте сантехніку, протріть кахель і вимийте підлогу в санвузлі. Прибирання завершена!
Процес збирання в домі або квартирі - це один з найбільш трудомістких для багатьох жінок. Приступаючи до збирання, важливо дотримати кілька простих правил, які допоможуть вам досягти максимального ефекту, приклавши мінімум зусиль. Просто дотримуйтесь простих рекомендації.
Інструкція
1
По-перше, це настрій, з яким ви візьметеся за справу. Обов'язково зарядитесь позитивними емоціями - уявіть, яким затишним стане ваш будинок, як приємно буде прийняти гостей, якою чудовою господинею вважатиме вас муж. Увімкніть музику - це допоможе у виконанні навіть найменш улюблених домашніх обов'язків.
2
По-друге, визначте час на прибирання, а також послідовність, в якій ви будете прибирати приміщення. Почати варто з кухні, ванної та туалету. Як правило, процес прибирання тут найбільш трудомісткий і тривалий. Основна увага приділіть сантехніці: раковини, унітази, змішувачів. Чиста і акуратна сантехніка - запорука охайного вигляду кухні та ванної. Потім приступайте до кімнат - зберіть і розкладіть по місцях речі, протріть пил, пропилесосьте килими і вимийте підлогу.
3
По-третє, обов'язково залучайте помічників для наведення порядку. Нехай дитина винесе сміття і збере іграшки, а муж пропилососити і виб'є пил з пледів і килимів. Участь в процесі збирання всіх членів сім'ї перетворить це рутинне заняття у веселу гру.
4
Також не варто нехтувати досягненнями науки і техніки в галузі домашнього господарства. Зараз стільки різних пристосувань, готових прийти вам на допомогу! Це і побутова техніка (посудомийні і пральні машини, миючі пилососи, автоматичні волоті для пилу), і побутова хімія (різні чистячі рідини, поліролі, миючі засоби), та інші пристрої, покликані полегшити вашу працю.
5
Процес прибирання будинку - це невід'ємна частина нашого життя, тому намагайтеся підходити до нього з хорошим настроєм, адже підсумком стане чистий будинок, який буде радувати вас і ваших домочадців.