Як оформити еркер. жалюзі з малюнком в еркер.

Функція еркера проста - маючи безліч світлових прорізів, він повинен додавати в приміщення не тільки корисну площу, але і сонячне світло. Віконні отвори еркера вимагають складного підбору штор і карнизів. Спеціальні карнизи для еркерів виготовляються на замовлення за індивідуальними розмірами. При оформленні еркера слід враховувати насамперед функцію приміщення, в якому він розташований.
Інструкція
1
Якщо еркер знаходиться в кухні, оформіть його як невелику їдальню зону, поставивши туди обідній стіл і зручні диванчики або стільці. Оформити еркерні вікна в цьому випадку можна світлими легкими шторами або світлими тканинними жалюзі.
2
Якщо еркер знаходиться в спальній кімнаті, зробіть з нього робочий кабінет, оформивши вигнутим робочим столом і повісивши на вікна щільні римські штори. Еркер в спальній кімнаті можна використовувати і як домашній спортзал. Встановіть туди тренажери і насолоджуйтеся.
3
Саме зручне розташування еркера - еркер у вітальні. В цьому випадку в оформленні еркера можливо безліч варіантів.
4
Влаштуйте в еркері зимовий сад, встановивши на вікнах всілякі кашпо з зеленню на різній висоті. Тоді вам не знадобляться штори. Поставивши в цей зелений куточок плетене крісло, ви зробите зону відпочинку в стилі кантрі.
5
Можна влаштувати в еркері сучасний куточок для танців, танцпол. Виберіть для підлогового покриття яскраву кольорову плитку або ламінат. Повісьте на вікна яскраві римські штори або жалюзі, оформите підвіконня яскравими м'якими подушками.
6
Ще один варіант - домашній кінотеатр. В цьому випадку повісьте на вікна щільні прямі або римські штори. Розташуйте в еркері телевізор з плоским екраном або видеопанель. Передні колонки встановіть збоку екрану, трохи висунувши їх на рівень зовнішніх стін еркера . Це дуже зручно і красиво виглядає. Як би ви не вирішили оформити еркер, постарайтеся використовувати всі його переваги, світло, площа. За допомогою правильно оформленого еркера ви можете додати своєму будинку стиль і неповторність.
Зверніть увагу
Приміщення наших квартир не завжди мають стандартний прямокутний або квадратний вигляд. Сьогоднішні архітектори, щоб додати індивідуальність багатоповерховим будинкам, часто використовують житлові конструкції з еркером. Еркер - це виступаюча назовні частина внутрішнього приміщення, виступ у стіні, засклений по всьому периметру. Еркер в квартирі може бути плановим, а може вийти в результаті приєднання до кімнаті площі балкона або лоджії. За формою еркери можуть мати різну форму - напівкруглу, прямокутну або многокутну.