Як зберегти хробаків.

Черви є улюбленою насадкою для багатьох рибалок. Їх легко добувати і перевозити. Але черв'яки швидко гинуть в несприятливих умовах. Як зберегти їх до риболовлі? Існує кілька способів, що відрізняються за тривалістю часу, на яке можна зберегти черв'яків .
Вам знадобиться
  • - жерстяна банка;
  • - дерев'яний короб;
  • - полотняний мішечок;
  • - черв'яки;
  • - корм для хробаків ;
  • - сітка;
  • - лопата;
  • - земля.
Інструкція
1
Щоб зберегти черв'яків протягом декількох днів, їх потрібно помістити в металеву банку, яку небажано тримати на сонці або піддавати дії вітру. Сонце і вітер сприятимуть висушування і псування черв'яків . Тривале зберігання в жерстяній банці призведе до того, що хробаки придбають металевий запах, який буде придушувати апетит риби. Банку повинна мати достатню кількість отворів у днищі і кришці. Не можна, щоб на риболовлі в банку потрапляла вода. Після того, як ви дістали кілька черв'яків для наживки, покладіть банку в тінь.
2
Зберегти черв'яків протягом двох тижнів можна, помістивши їх в короб. Кращий матеріал для короба - дерево. Так само можна покласти черв'яків в мішечок, зроблений з щільної пофарбованої тканини. Попередньо опустите мішечок у воду і потім відіжміть його. Для кращого збереження черв'яків в коробку або мішечок покладіть трохи вологого моху та листя. Якщо мох знайти важко, замініть його землею, з якої були взяті черви. Черви не повинні стикатися один з одним. Сухість і зайва вологість для них однаково шкідливі. Під час дощу, щоб хробаки не розповзалися, їх зберігають у сухому місці. Годують черв'яків спить чаєм або рідкими харчовими рештками.
3
На риболовлі черв'яків можна зберігати в виритої в землі ямі, розміри якої залежать від кількості черв'яків та строку їх зберігання. У стандартній ямі, розміром 0,5х0,5 м, можна зберігати до двохсот черв'яків протягом місяця. Щоб хробаки не розповзалися, дно ями вистилають сіткою, Бажано брати дрібнопористий сітку. Вона буде пропускати зайву воду і підтримувати необхідну вологість у ямі. Клейонка для цих цілей не підійде, так як вона затримує вологу. Яму необхідно заповнити землею з того місця, де накопали черв'яків . Годувати черв'яків можна чайною заваркою, кавовою гущею або вівсянкою. Засипавши черв'яків і розподіливши їх по всій ямі, закрийте її сіткою, присипте землею і щільно утрамбуйте по краях.