Як прибрати маленький животик.

На картинах Рубенса красуні радують погляд пишними формами. Але в наше століття навіть самий маленький животик здатний завдати власниці незліченні страждання. І хоча багато чоловіків стверджують, що м'який животик у коханої дівчини - це здорово, дами продовжують боротьбу за плоский скульптурний прес.
Вам знадобиться
  • - гімнастичний килимок;
  • - медбол.
Інструкція
1
Прийміть позу планки на слизькій поверхні, наприклад, на паркеті. Для цього прийміть упор лежачи на витягнутих руках. Долоні розташовані точно під плечовими суглобами, спина пряма, все тіло витягнуто в одну лінію з ногами. Підтягніть ліве коліно до живота, ковзаючи їм по підлозі. Напружуйте прес під час руху. Поверніться у вихідне положення. Виконайте ковзний крок правою ногою. Зробіть 10 кроків кожною ногою. Щоб ковзання було краще, надягніть шкарпетки.
2
Ляжте на гімнастичний килимок горілиць. Зігніть ноги в колінах, ступні поставте на підлогу, розведіть руки під прямим кутом до тіла і покладіть долонями вниз на підлогу. Втягнувши живіт, підтягуйте коліна до грудей. Затримайтеся на дві секунди. Після цього випрямити ноги і підніміть вертикально вгору. Знову затримайтеся на дві секунди. Потім опустіть їх під кутом 45 градусів і затримайтеся в цій позиції на чотири секунди. Поверніться у вихідне положення. Зробіть 12 повторів.
3
Ляжте на гімнастичний килимок горілиць. Напружте прес і злегка підніміть випрямлену ліву ногу. Носок тягніть на себе. Ліва рука за головою, лікоть піднятий, права витягнута вздовж корпусу на вазі. Підніміть праву ногу якомога вище, також тягніть носок на себе. Тепер піднімайте корпус і тягніться лівим ліктем до правого коліна. Поверніться у вихідне положення. Виконайте 12 повторів на кожну сторону.
4
Ляжте на гімнастичний килимок горілиць. Затисніть під колінами медбол вагою 2,5 кг. Розведіть руки перпендикулярно тілу і покладіть на підлогу долонями вниз. Підніміть ноги, щоб стегна утворили прямий кут з тулубом. Напружте прес і повільно опустіть ноги. Чи не напружуйте ступні. Знову підніміть ноги і поверніть стегна вправо. Плечі не повинні відриватися від підлоги. Поверніть стегна у вертикальне положення і опустіть п'яти на підлогу. Ще раз підніміть ноги і зробіть поворот стегон вліво. Поверніться у вертикальне положення, а потім у вихідне. Це один повтор. Зробіть 10 повторів.
Корисна порада
Щоб ваші м'язи стали помітними, обов'язково поєднуйте силові вправи з кардіотренуваннями. Ходіть або бігайте три рази на тиждень не менше 40 хвилин. Тільки так ви зможете позбутися від шару жиру, що ховає ваші мишци.Не їжте на ніч. Повний шлунок розтягує розслаблені під час сну м'язи преса, і живіт випирає вперед.