Як приготувати тісто для риболовлі. Рецепт приготування тіста для риболовлі.

При лові риби на вудку, для прикорму використовується приманка, використовувана у вигляді насадки. Насадка з тіста відноситься до категорії рослинних насадок, які застосовуються для лову коропових риб. Вона хороша тим, що тісто досить довго тримається на гачку.
Вам знадобиться
  • Пшенична, житнє, кукурудзяне, горохове борошно, вівсяна, манна крупи, висівки, макуха, макуха, і різні добавки.
Інструкція
1
Загальні правила приготування тіста: насипаєте 200 грамів борошна в ємність, доливаєте потроху половину склянки води і вимішуєте тісто до потрібної консистенції, щоб воно не прилипало до рук. Виходячи із загальних правил, є кілька рецептів приготування тіста для риболовлі, які перераховані нижче.
2
Приманка з отрубей.Для тесту знадобиться: 4 частини висівок, 2 частини борошна, вода. В окріп, помішуючи, засинаєте борошно, потім додаєте висівки і вимішуєте до готовності.
3
Приманка з вівсяних хлопьев.Необходімо зварити у воді вівсяні пластівці «геркулес» і додати в суміш горохову муку.
4
Медова пріманка.Замесіть муку на злегка підігрітій воді, додати трохи висівок, сирий білок і мед.
5
Приманка з жмиха.Свежій макуха треба розварити у воді на невеликому вогні, додайте борошно до утворення густого тесту.
6
Приманка з кукурудзяного мукі.Кукурузную борошно засипати в окріп. Необхідно постійно помішувати до утворення в'язкої, важко перемішуваної маси. Потім закрити каструлю, обернути газетою і укутати в ковдру. Після охолодження каструлі, дістати масу і розім'яти кукурудзяна тісто з м'якушем білого хліба.
7
Приманка з житнього чи пшеничного борошна з медом.Ржаную або пшеничну муку густо замісити на воді, додати рослинне масло і мед. З готового тіста необхідно скачати кульки, розміром в 1 сантиметр і заварити їх в окропі. Ця насадка добре застосовується при лові крупного коропа.
8
Приманка з макухі.Распаріть в невеликій каструльці макуху, потім додати вівсянку, замісити до консистенції розсипчастого тесту, додавши меленої макухи, «геркулесу», пшеничного борошна і трохи манної крупи.
9
Приманка, приготована на основі яєчних желтков.Замесіть тісто на яєчних жовтках (без води), додати просіяне мелену макуху і вимішати некруте тісто. Потім загорнути його в целофановий пакет, зав'язати. Кинути пакет з тестом в каструлю з киплячою водою, прокип'ятити п'ять хвилин. Після того як тісто звариться, треба вимішати його і сформувати кульки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AdBnbM3xcrs
Корисна порада
Для замішування тіста для риболовлі можна використовувати соки з ягід червоного кольору: вишневий, смородиновий, полуничний, малиновий. Також можна використовувати готові сиропи з магазіна.Чтоби тісто краще утримувалося на гачку, замішуючи тісто, можна додати в нього розпушений ватяні волокна.Чтоби отримати тверде і тягуче тісто, його треба промити протягом десяти-п'ятнадцяти хвилин під холодною проточною водою, розм'якшуючи тісто пальцями .