Як повернути зниклий голос.

Причиною втрати голоси може бути і розмова на підвищених тонах, і такі захворювання, як фарингіт, ларингіт, застуда. Якщо осиплість голоси не проходить більше тижня, то необхідно звернутися до лікаря, тому що наслідки можуть бути серйозними. Але до того, як ви запишіться на прийом до ЛОРа, можна спробувати позбутися від хрипоти народними засобами.
Вам знадобиться
  • - коньяк;
  • - лимон;
  • - мед;
  • - рослинна олія;
  • - молоко;
  • - морква.
Інструкція
1
Підігрійте 50 грам коньяку (не кип'ятити!), Туди додайте три краплі лимона і 3 чайні ложки меду, випийте. Голос з'явиться через 5 хвилин.
2
Збийте 2 яєчних білка з двома чайними ложками цукрового піску, додайте в масу 50 грам коньяку. Окремо в стакан налийте теплої води і кожен ковток коктейлю запивайте нею (ковток коктейлю, ковток води і так далі).
3
Змішайте разом одне яйце, чайну ложку коньяку і ложку рослинної олії. Всі приймайте, повільно ковтаючи.
4
На склянку свежезаваренного чаю додається 0,5 лимона, одна ложка меду і дві чайні ложки коньяку. Приймайте кілька разів на день і обов'язково на ніч.
5
Для тих, хто не переносить алкоголь або з якихось причин має протипоказання до його вживання навіть в малих кількостях, існують інші способи повернути голос. У 100 грамах теплого молока розчиніть курячий жовток. Полощіть цим складом горло і пийте дрібними ковтками.
6
В 0,5 літра молока зваріть 100 грам моркви. Полощіть горло цим відваром.
7
Вичавіть сік капусти, трохи підігрійте і пийте теплим. Можна полоскати ним горло між прийомами.
8
Деякі співаки відразу після того, як почувають осиплість голоси , приймають антибіотик. А перед тим, як співати, кладуть під язик 0,5 таблетки валідолу - це теж покращує і розслабляє голос. Але все це може використовуватися тільки за призначенням лікаря.
9
Дуже добре відновлює голос дихальна гімнастика. З її допомогою зміцнюються голосові зв'язки, а з легких виводиться непотрібна слиз, який накопичується і заважає диханню при співі і розмові.
10
Ні в якому разі не тягніть з лікуванням, неважливо які способи ви виберете - медикаментозні або народні засоби. Незначна, на ваш погляд, осиплість голоси може виявитися онкологічним захворюванням.