Як зшити весільну сукню.

Зневірившись знайти плаття мрії, деякі дівчата вирішуються зшити весільне плаття самостійно. Щоб процес не перетворився на муку, краще заздалегідь врахувати деякі важливі деталі, які допоможуть значно полегшити процедуру створення наряду нареченої.
Вам знадобиться
  • - нитки;
  • - голки різного розміру;
  • - сантиметр;
  • - тканина;
  • - папір для викрійок;
  • - журнали.
Інструкція
1
Перегляньте в інтернеті форуми, на яких спілкуються професійні кравці. Вам необхідно дізнатися, як правильно розраховується кількість купується тканини. Крім того, там ви знайдете безліч корисних порад, а при бажанні задасте свої питання, на які вам напевно з радістю дадуть відповідь.
2
Продумайте фасон до походу в магазин тканин. Ви повинні мати чіткий образ сукні, яке вийде в результаті. Вам необхідно намалювати його на папері. Якщо малювання не відноситься до числа ваших умінь, зверніться за допомогою до друзів-художникам. Без зображення вам вкрай складно буде домогтися гарного результату.
3
Прорахуйте свої розміри і займіться окремими деталями сукні, за якими будете робити викрійки. Поодинці вас з цією процедурою не впорається. Найкраще, якщо параметри вашої фігури визначатиме друга людина - так результати будуть максимально точними. Щоб пошити весільне плаття , необхідно враховувати кожен міліметр. І приготуйтеся до того, що вам потрібно буде зберігати свою форму аж до весілля - зайвий або відсутній кілограм може істотно позначитися на те, як буде сидіти наряд.
4
Купуйте тканини більше, ніж потрібно: залиште запас на різного роду випадковості, помилки. Так само варто чинити і з нитками, блискітками і всім, що буде потрібно для вашого вбрання. Ні в якому разі не турбуйтеся, якщо щось піде в розріз з наміченим планом - щоб зшити весільне плаття , вам будуть потрібні не тільки інструменти і майстерність, але і гарний настрій. Пам'ятайте, що все легко можна виправити і поміняти.
5
Не купуйте тканину відразу, відвідайте декілька магазинів. По можливості зробіть фотографії вподобаних зразків і порівняйте їх вдома в спокійній обстановці. Так ви виберіть максимально схожий на матеріал вашого ідеального весільного плаття. Не обов'язково купувати все в одному місці - в одному магазині можна купити парчу, в іншому - органзу, в третьому - паєтки та стрічки.
6
Придумуючи викрійки і наряд, складіть чіткий план, що і в якій послідовності ви будете зшити, як відбуватиметься скріплення деталей. В журналах і книгах по мистецтву шиття зазвичай містяться докладні рекомендації - пошукайте в них фасони, які схожі на придуманий вами і орієнтуйтеся на них. У вас повинні бути докладні інструкції, прописані на папері. Шиття, особливо такого шати як плаття - процес копіткий і тривалий.
7
Починайте шити задовго до заходу, щоб встигнути все вчасно. І не відкладайте вибір доповнень до наряду - туфель, сумки, прикрас. Чим ближче весілля, тим складніше вам буде прийняти рішення.
Корисна порада
Перегляньте викрійки в журналах і в мережі Інтернет - можливо, там ви знайдете щось цікаве, і тоді вам не доведеться займатися цим самостійно